Verde Império
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 11:12 am
Účastníci: Moone Mayen & Azsuna
Miesto: Lesná rieka, Tábor
Dej: Moone šiel preskúmať územie novo vytvorenej svorky, ktorú vytvoril spolu s jeho známim. No však, stretne vlčicu pre neho ešte neznámu. Budú spolu dobre vychádzať A podarí sa Moonovi ju prehovoriť, aby sa stala členom jeho svorky?
Čas: Ako na príbehu (Leto)
Poznámka: SH sa stane súčasťou príbehu a! je to špecialná SH, kde sa zoznámia dva nádejný budúci partnery, lenže o tom ešte nevedia :d

ÚVODNÝ POST
Mesačné jazero (Tábor) -> Lesná rieka
Koľko to bolo dní? Štyri, päť? Čo sme spolu s Jivom založili svorku, ktorá niesla názov Griffon? Ach, ani neviem povedať ako som rád, že sme sa konečne usadili, našli si domov. Je to príjemný pocit.. k tomu menšie víťazstvo! Povzbudivo sa natiahnem. Ležal som na lúčke, kde mal stáť budúci tábor našej svorky s výhľadom na jazero - ktoré boh vie prečo, každý mesačný úplnek žiarilo a dodávalo okoliu život.
"Jive?" opýtam sa a obzriem sa, no nevidel som ho. Hm, zrejme išiel tak isto preskúmať územie.. predsa je z neho Alfa. Mal by som spraviť to isté.. pomyslím si a krátko na to sa postavím a rozbehnem sa k horám (Koakerské hory). 
Prebehol som cez ne, boli to hory postavené vedľa seba - jedna za druhou, ale dalo sa medzi nimi dobre prechádzať. Dokonca v niektorých, akoby som to mal povedať.. rástli mini lesíky, takže toto miesto je dobré. (Cesta k medovému lesu) Rozbehnem sa ďalej, než po nejakej tej hodinke, som dobehol k lesu z ktorého som cítil sladkú vôňu medu a... a! Pokračujem lesom až sa ocitnem na útese s výhľadom na more. "Tak preto som v tedy cítil morský vánok! Mega!"
Zapištím od radosti - ako malé vĺča. Takto ma Jive ešte nevideľ, našťastie.. ináč by som nedostal to Betovstvo, že? V komunite rozumný vlk, v súkromí, noo.. too.. Nakoniec prejdem k nejakej rieke, ktorá podozrivo končila uprostred toku. Nejak som to neskúmal bližšie, iba som čiel popri brehu rieky až som spatril nejaké Ďalšie veľké hory (Margunal). "To územie je podozrivo moc veľké, no čo. Treba to tu zaplniť vlkmi a bude to v pohode. Nie, potom si budem sťažovať, že je tu nadbitok vlkov.. muhe," zasmejem sa a klusom pokračujem ďalej, boh vie kde sa zastavím poprípadne čo alebo kto ma zastaví.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 4:28 pm
boh vie kde - lesná rieka

Cestujem už pár dní. Na pysku mám zaschnutú krv z dákeho zajaca čo tu neďaleko strašil i keď nie úplne špinavý lebo keď som pila vodu sa trochu omyl. Hľadám si nový domov o ten starý vďaka bleskovej búrke všetkých zabil a upálil tábor. Moje šťastie že som bola opodiaľ. Znovu som ale začínala cítiť smäd a tak som sa vydala za hlukom vody čo bol neďaleko. pozrela som sa hneď po nepití na svoj odraz. "chcelo by to zmeniť visáž" poviem si a z fialovej si dám srsť ako nočná obloha posiata hviezdami. "Magické" zasmejem sa.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 4:36 pm
Lesná rieka
Z celého okola som cítil tú energiu, mal som pocit akoby som sa vrátil do doby, kedy som bol vĺča. Netrvalo dlho než mi do čumáka udrel pach, ktorý mne bol neznámi. Hmm. Toto veru, nie je Jivov pach.  Prebleskne mi hlavou až sa cestou narazím na vlčicu. 
"Hm asi jo," odvetím na jej pripomienku, pritom sa na ňu pozerám. Obidvaja sme stáli na inom brehu rieky, takže to veru zaujímavé bolo.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 4:45 pm
Lesna rieka.

"HM?!" pozriem sa smerom z ktorého sa mi dostala odpoveď. trochu som sa ale upokojila. bolo to z druhej strany rieky a bol tam daky vlk. " Hej no. mám rada svoju máiu. Inak ako sa volas vesak? Ja som Azsuna De Tre Mila. ale Volaj ma Azsu alebo Azsuna. je to na tebe." odpoviem s pomerne ľahostajným tónom. Už som mala veľa mien. A nie vždy pekná. Napríklad ako ma volal ten idiotsky vlk. že vraj ***** a to len za to že som mu odhryzla nadobličko keď ma chcel znásilniť. Je sila čo si niektorí vlci dovolia. "Je tu niekde dáke miesto na ubytovanie? Hľadám nový domov moj starý dáko... ehm... zhorel... heh" poviem mierne podivne.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 4:59 pm
Lesná rieka
Posadím sa na breh rieky, pritom ju sledujem. Kto to je, hm? Prebehne mi hlavou, no keď začala rozprávať ostražitosť nejak ubudla. Aspoň na zatiaľ. Fešák? Heh, tak brrr.. Niekoľko krát strihnem ušami, než pokývnem hlavou. "Ja som Moone, Moone Mayen. Beta svorky Griffon," predstavím sa jej aj ja. "Práve si na jej území," oznámim jej, aj keď bolo také trúfalé takéto slová vraviť. Keď sa povie svorka, tak si každý predstavuje nejakých dvadsať vlkov a silné, mladé alfy. Nuž pravda bola opakom - dedo za alfu a vo svorke dvaja dospelý vlci, nie je moc slávna predstava. 
"Jop, hľadáme vlkov, ktorý by sa k nám pridali, ale je samozrejmé, že to nie je zadarmo," žmurknem, pritom švihnem chvostom. "Zhoral? To je mi ľúto, môj bývalí domov tak nejak podobne dopadol, aj keď z inej perspektívy," dohovorím, čo prešlo v hlasité povzdychnutie. "Akej mágii vládneš?" opýtam sa na to.

//je vidieť rozdiel medzi písaní postu na mobile a na pc :DD
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:05 pm
// píšem na pc. ale nechce sa mi meniť hrubku pisma

Lesná rieka.
"Takže nová svorka? Super. A nie je zadarmo? Čo dostanem keď sa pridám?" zasmejem sa. "Akú mám rada mágiu? poď sem a povedz mi tvoju obľúbenú farbu a ja ti to predvediem ak chceš." usmejem sa naňho šibalsky a čakám kým sa rozhýbe. " No neboj sa ja ťa neuhryznem kým mi nedáš dobrý dôvod Mooni" zasmejem sa.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:11 pm
Lesná rieka
Pozorujem ju, pritom na jej otázku odpoviem: "Samozrejme. Čo dostaneš? To čo každá svorka samozrejme ponúka - bezpečie, teritórium, lovnú zver, priateľov a tak.." vysvetlím jej. "Skorej zadarmo som myslel, že čo by si bola schopná spraviť ty pre to, aby si sa do takej svorky pridala. Vieš, svorka je ako rodina a prípadná zrada nie je dobré ani na jednej strane.." hodím po nej očkom. 
"Nie, pýtal som sa.. akej mágii vládneš," žmurknem a pozriem na ňu. Čo to s tou vlčicou je? Je hlavou na tom v poriadku? Niekoľko krát žmurknem. "No dobre.. teda.." zamumlem. "Tak neviem.. napríklad, tyrkysovú," poviem.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:17 pm
Lesná rieka



//inak netusim prečo som tam napísal to RADA... asi ja nemam v lave vsetko ok to tam byt nemalo XD//

"Tyrkysová? v poriadku." poviem mu jednoducho a po par sekundách pred ním stojím pekne tyrkysová ako dáky minerál. "Páči sa? a viem sa meniť aj viacej ale to ti ukážem v... súromnejších podmienkach ale necháp ma zle." poviem a žmurknem naň. *Ak som ho zmiatla uuuuspech* zasmejem sa v hlave a usmejem sa nanho ostrými zubami.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:23 pm
Lesná rieka
"Hmm, mágia premeny? Alebo niečo komplikovanejšie?" nadvihnem obočie nad jej kúzlom, pritom sa usmejem. "Asi tak, rovnako ako ja.." pozriem na svoju labku a potom na odraz v svojej vode. "Viac ani vidieť nechcem," usmejem sa na ňu, pritom švihnem chvostom. Zatiaľ som dokázal vyvolať ilúziu lva, ktorý stál za ňou. Bohužiaľ, moja mágia bola odosti komplikovanejšia ako obyčajné ilúzie. Vĺčka môže cítiť jeho pach, dych, zvuky ktoré vydáva. Keby sa ho pokúsila dotknúť, tak by sa ho dotkla. 
"Tohle je moja mágia.." usmejem sa na ňu a lev zareval - keby som netušil, že toto dokážem, nevedel by som nájsť rozdiel. "Ja ovládam mágiu tvorby a premeny," usmejem sa na ňu. Samozrejme som klamal, ale to tak robím každému. 
"Tak, čo teraz?" opýtam sa. Lev na to odbehol a poceste sa rozplynul v okvetné lístky. "Chceš, sa pridať k Griffonom?"
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:29 pm
Lesná cestička

Keď za sebou ucítim dych a obzriem to čo uvidím ma prekvapilo ale neznepokojilo. Vyskočila som do vzduchu a zmenila na na orla čo letel dosť ďaleko od leva. keď som ale zistila že je to len jeho mágia pristala som už vedľa Moona a zasmiala sa. "Dobrý žart musím uznať" a počúvala som ho. "No nevidím odvod prečo nie. Pridám sa rada. Možno už aj založím rodinu." a usmejem sa nad tou predstavou.

Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:35 pm
Lesná rieka -> Na ceste do tábora 
Skočila na moju mágiu, mágiu zhmotnenej ilúzie, sranda toto. Zasmejem sa, no potom prejdem na vážny pohľad. Keď teda súhlasila s prijatím, prikývnem hlavou, pritom sa zamyslím a pozriem na oblohu. "Lenže, ako som spomenul... nič nie je zadarmo. Takže, musíš pre to niečo spraviť," pozriem na zem. Na to mi to doplo. "Bež na pobrežie a z mora vytiahni lasturu, pri tvojej mágii by ti to dúfam nemalo robiť problém, že?" nadvihnem obočie, pritom spokojne švihnem chvostom. "Pak dojdi do tábora. Potom sa ešte uvidí čo bude Ďalej.." zasmejem sa a na to sa z jej očí vyparím ako dym - iluze.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:40 pm
LEsna cestica - more - tabor.

Pocuvam ulohu. "Ok. ale kde j-" nedopoviem lebo sa vypari. "More... tak do vzduchu a po prude." premenim sa na sokola a letim po prude az najdem more. zletim k hladine premenim sa na zraloka a ponorim sa na dno. chvilu to trva ale nakoniec som nasla peknu velku lasturu. Rychlo som plavala k hladine az som vyskocila z vody a premenila sa na sokola. Hľadim na zem kde mi mohol byt tábor ked zazrem Moona na ceste. Zletím za kameň co je na ceste pri nom a snazim sa vybavit tak ako vyzera a zmenim sa nanho. Potom sa mlcky ukázem s lasurou skrytou pod chvostom a mlčky bez žmurknutia nanho hladim.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:47 pm
Tábor
Práve som došiel do takzvaného tábora, kde si lahnem na brahu jazera a začnem zazerať na jeho hladinu a potichu uvažovať, čo spraviť pre našu svorku aby bola tá najlepšia. Nakoniec sa Azsuna vrátila s lastúrov. Hmm, tá lastúra bude slúžiť ako ozdova, niekde ju potom položíme. "Dobre teda, mojou skúškou si prešla, ale! Je tu háčik, hehe!" zazubím sa. Toto som jej nepovedal, kiš kiš. "Budeš musieť zájsť za našou alfou. Rovnako, predstaviť sa mu a požiadať ho o prijatie. Ale, mojou skúškou si prešla," mrknem.

//posledný post a pak sa presúvame na story :ddd-... teda ty :D ja už tam som xd
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 5:50 pm
//tak dik

Tabor - pribeh tabor.

"... ako fakt? tak ale ides so mnou." poviem pridem knemu premenim sa na velkeho medveda chytim ho za kozu na krku a tak aby som mu neublizila si ho vyhodim na chrbat. " kde je?" opýtam sa a zakam kým uda smer. A dufam ze neskusi spadnut inak ho zviazem ako chobotnica.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 6:06 pm
"Sme v tábore svorky, alfa musí byť v tábore.." prehovorím, pritom z toho medvedího chrbta zoskočim a otrepem sa. Toto som si vyprosoval. Ani sa riadne nepoznáme a toto si dovoľuje? To nie, je to špatne.. niekoľko krát strihnem ušami, pritom priam mrsknem chvostom. K tomu, podľa pachu som od nej o dosť starší a vlastne, čo by spravila Jivovi? Veď mu je dvadsať niečo.. by ho tým pohadzovaním aj prizabila. "Buď tu a počkáme na neho.." zamumlem, pritom sa vrátim k brehu mesačného jazera a posadím sa.
"Neviem ako to bolo v tvojej svorke, ale tuto to platí ináč. Nezabudni, že si na pol člen svorky. Nemôžeš, len tak niekoho takto vyhodiť na chrbát a chcieť s ním niekam ísť. Čo by si pomyslel, hm?" opýtam sa. Cítil som sa ako rodič, ktorý kára svoje vĺča. "A ad dva, nie som hračka.. tak si to vyprosím.." zamračím sa, no nakoniec si povzdychnem. Bože, bože.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 6:09 pm
tabor


"ako povies... pockaj iecoo si stratil" poviem ked odcházal a pribehnem knemu ako duhový vlk. cakam co spraví nic nehovorm iba sa babho pozeram
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 6:13 pm
"Hm?" otočím sa na ňu. "Čo by som mal stratiť.." spýtam sa na jej otázku, ktorej som úprimne nerozumel. "Vieš o tom, že zachvíľu odpadneš? Keď mágiu používaš šup sem, šup tam?" pozriem očkom na ňu. Keď som bol ešte v spoločenstve, potom čo som sa zachránil pred smrťou, ma nej učili. Takže som o mágii vedel dosť.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 6:19 pm
prikloním sa k nemu a zasepcem "zmysel pre humor" a zazubim sa. "Ale nie. prepac uz budem normalna. A zmena farby toho tolko nebere. len premena na zvierata." vysvetlim. "inak som povacsine mila a pokojna i ked svojska. len par tyzdnov o samote vlka unudi tak sa snazim zabavit." vysvetlim
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 6:27 pm
"Hmm.." zamumlem, pritom labkou pacnem do vody. "Nejde mi o zmenu vzhľadu ale o zmenu podoby. Vieš, tuna platia iné zákony magie - už som to stihol pocítiť, než som sem prišiel. Úplne mňa to vyšťavilo, šťastie že hneď na to bol úplnek. Prečo?" nadvihnem pohľad, ktorý smeroval na jazero. "Toto jazero je špeciale. Počas splnu, žiary a keď sa voda dotkne tvojho tela získač niečo ako druhý dech. Regeneruje silu," mrknem na ňu. "Chceš sa zabaviť? Tak ich choď pochytať," poviem jej. Ešte než stihne povedať, čo by mala chytať, tak sa v mojom okolí zjavilo niekoľko motílov, ktorý poletovali sem a tam po tábore. "Zabiješ tým čas čakania na alfu," mrknem na ňu.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Tue Feb 13, 2018 6:31 pm
tabor

"aha" odpoviem na monolog o jazere. " motyle? ja sa chcem zabavit stebou.uz dlho som sa nerozpravala s vlkom." odpoviem a motyle ignorujem ale kukam nanho " ved sa neboj" pobadam ho
Sponsored content

Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom Empty Re: Moone & Azsuna: Zoznámenie a prijatie ku Griffonom

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru