Verde Império
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Příspěvky : 8
Krátký popis : Nie každý kto blúdi, je stratený


Postavení: xxx
Hlavní postava: Ghost

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Mon Mar 12, 2018 10:18 am
SH založená za účelom Aragagornovho vstupu do svorky Griffonov...
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Re: Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Tue Mar 13, 2018 3:02 pm
HRANICE
Beta svorky, čierny menší vlk s fialovými pruhmi na tele sa práve prechádzal po hraniciach jeho svorky - ktorej bol spolu s Jivom zakladateľom. Od tábora prešiel pár kilometrov, zobral si totiž na um, že by si mohol prejsť celé jeho územie a zapamätať si každučký jej detail. Predsa, vďaka jeho mágii mu to nerobilo problém, no na druhú stranu - mágia nemágia, aj tieto záležitosti patria k povinnostiam zástupcu alfy. Po dlhej ceste dojde až k hraniciam pri ktorých sa zastaví a nasaje okolitý vzduch. Heh, susedná svorka tiež pomaly začína byť svorkou. Len pevne dúfam, že to bude pokračovať tak ako má a nebudú problémy o územie či potravu.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Příspěvky : 8
Krátký popis : Nie každý kto blúdi, je stratený


Postavení: xxx
Hlavní postava: Ghost

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Re: Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Fri Mar 16, 2018 10:26 am
Hranice
Kráčal som popri hraniciach, neboli mi známe, ale vedel som,že sú to hranice, možno môj budúci domov, napadlo ma a klusal som za pachom , ktorý som ucítil, na hraniciach sa vždy splietalo mnoho pachov, veľa  vlkov tade často chodilo. Striebornými očami som sa pozrel naokolo a vybral som sa za pachom, ktorý na hraniciach priam dominoval. Beta svorky, určoval som len podľa pachu a už som bežal povedľa pomenšieho vlka s fialovými znakmi po tele. Tiež som nebol práve najväčším jedincom, to ma predurčovalo k práci hraničiara na profesionálnej úrovni. Pozrel som sa na mladého vlka a vošiel som mu znenazdajky do cesty. Meč som mal na boku, plášť mi plieskal okolo nôh. Stál som hrdo a vzpriamene, ale predsa som svoj údel niesol s porokou. ,,Buď pozdravený." pozdravil som vlka a sklonil som hlavu. ,,Som Aragorn, Chodec a pútnik zo severu i juhu." predstavil som sa mu a strihol ušiami.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Re: Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Sat Mar 17, 2018 9:25 pm
HRANICE
Netrvalo tomu dlho, než sa Moonovi dostal k jeho čumáku pach, naznačujúci tuláka, ktorý sa chystal každou chvíľou prejsť skrz neviditeľnú čiaru deliacu územie nikoho s územím svorky Griffon. A vôbec ani nemusel nijak čakať alebo tak, pretože sa onen vlk, ocitol priamo pred ním. Moone sa čudoval jeho rozhodnutiu, predsa ak mohol aj vycítiť, že som Beta svorky ako môže vedieť, že ho teraz neschmatne a nerozcupá na kusy? "Zdravím," prehovorí Moone, pritom iba jemne pokývne hlavou, pritom sa drží svojho hrdého postavenia. Jive bol mimo, preto Moone zastával okrem toho aj post alfy, to je to čo ako Beta musí robiť. "Moone Mayen, meno moje. Beta svorky Griffon, aké je tvoje poslanie, keď si vstúpil na územie posvätných hipogryfov?" položí mu celkom jednoduchú otázku. A rovnako, keď bol Aragorn všímavý, mohol si všimnúť podivnosť na Moonovom rode, určite ho už raz musel počuť, no o tom Moone nemohol vedieť.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Příspěvky : 8
Krátký popis : Nie každý kto blúdi, je stratený


Postavení: xxx
Hlavní postava: Ghost

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Re: Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Tue Mar 20, 2018 11:15 am
Hranice
Pozrel som sa na vlka. Tá stavba tela, hrdosť, pohľad. Niekoho mi pripomína, jednu Betu. pomyslel som si ale ďalej som tomu nevenoval pozornosť a úctivo som sa venoval vlkovým slovám. Vlk sa predstavil ako Moone Mayen. Ten rod mi prišiel známy. Kay. spomenul som si na to meno, ale nechcel som rozvíjať genealógiu predkov, lebo to by zrejme bolo na dlhé sedenie. ,,Som hraničiar zo severu a prišiel som na tieto hranice a vidím, žeby sa Vám zišla pomoc." povedal som a sklonil hlavu.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Re: Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Tue Mar 20, 2018 5:41 pm
HRANICE
Sleduje onoho zamaskovaného vlka, pritom načúva jeho slovám, ktoré veľmi pečlivo zvažuje. "Takže, hraničiar?" opýta sa pritom strihne uši. Že by mohol byť novým členom svorky? Hmm.. Po mávnutím chvostu si spraví kolečko okolo onoho vlka, ktorý bol k tejto profesii ako vyšitý. "Láka ma tvoja ponuka. No, predpokládam, že vieš čo to obnáša.." povie. Narážal o vernosť a členstvo vo svorke. "Naša svorka iba pred nedávnom vznikla, takže pochopiteľne je jasné, že obrana má svoje muchy.."
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Příspěvky : 8
Krátký popis : Nie každý kto blúdi, je stratený


Postavení: xxx
Hlavní postava: Ghost

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Re: Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Wed Mar 21, 2018 8:16 am
Hranice
Videl som, ako si ma vlk prezerá, veď je Beta, má právo, vedieť s kým má tú česť. Pokrýval ma spletenec rôznych pachov ako som sa potuľoval územiami a bolo na mne cítiť, že som cestovateľ. Ale na tom nezáležalo. Bol som pomenší ako iný vlci, ale dávalo mi to taktickú výhodu, malého, obozretného a vytrvalého vlka, ktorý vie, ako sa na hraniciach má chovať bolo takmer nemožné spozorovať. ,,Áno, volajú ma okrem iného aj Chodcom." prisvedčil som. Áno hraničiar, bola moja prirodzenosť tak, ako bolo pre niekoho prirodzený kanibalismus. ,,Viem že to znamená vernosť svorke a ja som lojálny vlk." povedal som a bola to čistá pravda, nikdy som nemohol hrať na dve strany. ,,Jasné, rozumiem a čo teda bude skúška?" spýtam sa a švihnem chvostom.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Re: Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Sun Mar 25, 2018 1:04 pm
HRANICE
Pri jeho slovách Moone spokojne pokývne hlavou a očkom prejde po okoliu. Dokázal vnímať detaily, vďaka jeho schopnostiam, takže vedeľ, že onen vlk neklamal. "Skúška.." povie si pre seba. "Čo by si si predstavoval pod pojmom skúška?" položí mu otázku, pritom očkom sa obzrie a vďaka svojej mágii nechá nedaleko nich vyvolať ilúzie nepriateľského votrelca, ktorý sa krčil za kameňmi a pozoroval ich. To ako sa zachová Aragorn bude pre Moona značiť, že či bude dobrým hraničiarom alebo nie. Samozrejme nemohol tušiť, že onoho vlka vyvolal Moone.
Sponsored content

Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta Empty Re: Aragorn Elessar Telcontar a Moone Mayen-Hraničiar a Beta

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru