Verde Império
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^ Empty Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^

Tue Feb 13, 2018 12:22 pm
Učastníci: Moone Mayen, Orion
Miesto: Hranice
Čas: Ako na príbehu (Leto)


ÚVODNÝ POST
Odišiel som z tábora s nádejou, že preskúmam ďalší kút územia našej svorky, predsa.. musel som si to pamätať do najlepších detailov! Obišiel som si jazero, pritom som zašiel na lúku, na ktorej riadne pálilo na môj kožuch. Nakoniec som vošiel do tieňa Lesa Griffonov a dlhšou cestou som vošiel k Nočnej zátoke, kde som sa rozhodol si na chvíľu odpočinúť. 
Po hodinke som sa opäť postavil, aby som si prešiel hranice s neznámom a zrejme s nejakou ďalšiou svorkou. Cítil som pachy z iného územia. Zdá sa, že nie sme jediný vlci, ktorý sem zavítali.. pomyslím si, pritom pokračujem v ceste na hraniciach. Zastaví ma niekto?
Orion
Orion
Příspěvky : 3


Postavení: Sigma
Hlavní postava: Orion

Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^ Empty Re: Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^

Wed Feb 14, 2018 3:06 pm
Hranice
Bolo to už nejakú dobu čo som sa stratil a nevedel kde som, jediné čo si pamätám je búrka, obrovská búrka čo ma zniesla do rieky. Asi o onedlho som sa vzpamätal a skúsil ísť proti prúdu rieky, jediný problém že tá rieka sa zvyšovala a zvyšovala, ani z krídlami som ju nedokázal prejsť aj keď som sa pokúsil vzlietnuť no nemal som dosť sily. Skúsil som si tú horu obísť iba sa tiahla ďalej a ďalej. Po pár minútach keď som stratil nádej k návratu domov som zhrozene a vystrašene musel vojsť do temného lesa, bola to jediná cesta ktorou som mohol prejsť. Keď som prechádzal tým lesom som zazrel pár zajacov, líšky, vtákov ktorí radostne čvirikali. Onedlho som zazrel pohyb, bol docela rýchli, nechcel som sa pozrieť ale zvedavosť ma predohnala, schoval som sa do veľmi hustých kríkov a zazrel čierno-fialového vlka s divnými znakmi po tele. Nevedel som čo mám spraviť, utiecť či pozorovať?
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^ Empty Re: Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^

Thu Feb 15, 2018 4:03 pm
Postupoval som po hraniciach, než som zacítil pach. Pach mladého vlka. Po otočím hlavou, nič som zatiaľ nevidel. Kto to tam môže byť? Nadvihnem obočie v tom si to všimnem. Čierna - skorej šeda medzi zelenou farbou kríka. "Poď von, ja nekúšem.." zvolám, zrejme na vĺča.
Orion
Orion
Příspěvky : 3


Postavení: Sigma
Hlavní postava: Orion

Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^ Empty Re: Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^

Sat Feb 17, 2018 1:42 am
Hranice
Pozrel som sa na toho vlka bližšie a uvidel ako otočil hlavu mojím smerom, urobil som krok do zadu kde končili kríky aby som sa pokúsil utiecť. Potom som začul ako niečo povedal, povedal aby som sa ho nebál. Pomalinky som vystrčil hlavu z kríkov, bola mi vidno hlava a kúsok krídla.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^ Empty Re: Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^

Sat Feb 17, 2018 11:04 am
Hranice
Sledujem ako to vĺča vylieza z úkrytu, pritom ho sledujem svojími očkami. "Kde máš rodičov?" opýtam sa ho, pritom sa posadím a stále ho sledujem svojími očkami. "Vieš, potulovať sa len tak sám, nie je vhodné. Hlavne, keď na toto územie zachvíľu začnú chodiť iný vlci," pripomeniem. Presne. Založenie svorky niečo znamená, k tomu sme svoj pach rozniesli po celom území Griffonu, takže to znamená - že je silnejší. Ten pach územia znamená svorka. 
Orion
Orion
Příspěvky : 3


Postavení: Sigma
Hlavní postava: Orion

Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^ Empty Re: Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^

Mon Mar 19, 2018 7:29 am
Hranice
"Ja, ja som sa stratil, odniesol ma prúd vody." Sklesli mi uši. Pozriem sa na oblohu a uvidím niečo hrozné "Nie" ronila mi slza po čumáčku "Som priveľa ďaleko, ten prúd ma niesol dlhú dobu, tá hviezda tam nebola?!" Zdesene som pozeral na tú oblohu. Chcel som odísť, nemohol som. Nik z mojej rodiny tu nieje, iba tento vlk Tvári sa ako milý, mama hovorila že by som im nemal veriť, ale komu by som mal veriť? "Vieš kde sa nachádzam, a aký je toto kontinent?
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^ Empty Re: Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^

Sun Mar 25, 2018 1:07 pm
HRANICE
"Hm, tak prúd vody?" povie tichším hlasom, pritom ho mĺčky pozorujem. "Keď nemáš kam ísť, pokojne môžeš ostať pri nás.." navrhnem malému vĺčaťu a očkom prejdem po okolí. "Bohužiaľ, neviem čo to je za kontinent.. no viem, že toto je netknuté územie vlkmi ani ludmi.. takže, je to nový ráj pre nás, vlkov.." pousmejem sa na vĺča. "Volám sa Moone, a ty?" 
Sponsored content

Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^ Empty Re: Moone & Orion: Je, ahoj maličky ^^

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru