Verde Império
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Tréningy - Moone a spol. Empty Tréningy - Moone a spol.

Mon Mar 05, 2018 1:01 pm
Tréningová SH
- postavy sa nachádzajú v samostatných oblastiach
- počasie ako na príbehu
Serppent
Serppent
Příspěvky : 30


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Moone Mayen

Tréningy - Moone a spol. Empty Re: Tréningy - Moone a spol.

Thu Mar 08, 2018 10:38 am
Severné rameno hory Arisen - Tréning mágie (LVL1) 1/5
Zobral som sa z tábora aby som venoval chvíľku v sebe. Bol som obyčajná Kappa svorky, myslím, že by som sa mal snažiť byť o niečo viacej. To znamenalo jediné - tréning. Len, nevedel som čo. So zamyšlaním som prešiel od tábora k nejakému horskému pásmu, kde sa posadím a so záujmom sledujem okolie. Ale nie, mal by som sa zdokonaliť v mágii. Aspoň zatiaľ.. Prikývnem, no nevedel som do čoho pychnúť - až spozorujem skalu. "O jasne.." zazubím sa. 
Zatvorím oči a zhlboka sa nadýchnem. Tý čo ma sledovali - pochybujem, že by toho boli schopný - mohli vidieť zvláštny div. Svetlo okolo mňa sa premieňalo do vlákien, ktoré smerovali k mojej tlame. Žral som ich? Áno. Požieral som svetlo. Keď som sa cítil nažraný s úšklbkom sa pozriem na onu skalu, pritom mňa čaká ďalší nadych. 
"Haku ryuu no.." prehovorím, pritom pootvorím tlamu - tak jak to delají draci, keď sa chystajú vychŕliť plamene. "...hoko!" zarevem. Čo bolo výsledkom? V mojej tlame sa zjavila biela žiaria, ktorá v podobe laseru, prudko vystrelila voči skale - čím v nej spravila dieru.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru