Verde Império
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příběh Anarion

+5
Mitril
Looren
Kay Mayen de Mal
Jive de Mal
Moone Mayen
9 posters
Goto down
avatar
S'faidea
Příspěvky : 7
Krátký popis : Vlk s dračí osobností adoptovaný jednorožci.


Postavení: Tulák
Hlavní postava: S'faidea

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Thu Mar 08, 2018 9:30 pm
~Tábor~
Do pr... Stihla si Dea pomyslet, protože jí došlo, že si jí vlci všimli, nebo minimálně do několika vteřin všimnou. Už nemělo cenu se pokusit změnit úkryt, nebyl čas. Když se černý vlk odpojil od druhého a došel k ní, odvážně vylezla z podrostu. "Také zdravím." Řekla a hluboce se vlkovi poklonila. "Mé jméno je S'faidea z rodu Pandor'ra, ovšem preferuji oslovení Dea." Když se vlk představil, napodobila ho. "Velice se omlouvám, jestli jsem vás vyrušila, opravdu to nebylo mým záměrem." Teprve te´d si dovolila vzhlédnout. Černý Alfa ji o dost převyšoval, přecijen, Dea byla relativně malá vlčice. "Asi se ani nemusím ptát, jestli se zde nachází nějaká smečka, že." Zdvořile se ušklíbla. "Taktedy... jsem tu nová, přicházím z dalekých krajin... k žádné smečce zatím nepatřím, no ráda bych se do nějaké, upřesním, té vaší, přidala. Co pro to musím udělat?" Rozhodla se nezatěžovat se zbytečnými zdvořilostmi a tak mluvila "bez obalu".
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Fri Mar 09, 2018 10:59 am
Tábor
Mlčal som, nedokázal som mu nejak odpovedať na tú jeho informáciu. Bol som fascinovaný a zároveň zmetený. Jazero čo žiari počas úplňku, hipogryfy v miestnom lese. Čo by ma ešte prakvapilo? Pýtam sa sám seba, no netrvalo to dlho. Všimol som si hneď dvoch vecí. Prvou bola vlčica, ktorá k nám prišla a druhý bol zvláštny pach, ktorý vo mne vyvolal spomienku. Na chvíľu som bol ako skamenený, než Jive prehovoril.
Očkom pozriem na konverzáciu medzi Alfou tejto svorky a novou vĺčkou. "Ja som Moone, beta.." poviem pritom som však stále premýšľal nad tým pachom (aneb, keď ucíti svojho strateného brata :D). "Deo, v skutku.. si na správnom mieste, budem sa tešiť až skúšku splniš," prehovorím s pokývnutím hlavy k jej osobe. Predsa, zdvorilosť nado všetko. Nakoniec sa však vrátim ku svojej nevyhrabanej jame a začnem opäť hrabať. Ach, už chci mať ten brlhoch hotoví..
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Fri Mar 09, 2018 12:47 pm
/Tábor/
Na mé tváři se rozrýsoval vřelý úsměv. ,,Zdá se, že přicházíš v míru, vítej..." vypustil jsem z tlamky ještě pár slov, než jsem se rozhodl uvažovat, zda ji vůbec vpustíme mezi sebe. Jakmile se Moone představil, pouze jsem k němu uhnul pohledem a přikývl. ,,Dobrá volba, tuším. Deo, pověz mi, prosím, čím si myslíš, že bys smečce mohla být prospěšná? Kterou funkci bys v ní ráda zastávala?" položil jsem jí pro začátek dvě obyčejné otázky, které jsem plánoval pokládat všem novým zájemcům, či dospívajícím vlčatům. Hrdě jsem se vypnul, byť mě z toho bolely všechny kosti v těle.
Athria di'Puietto
Athria di'Puietto
Příspěvky : 10


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 4:20 pm
??? → Noční zátoka
Hřbet, jenž se teď tyčil nad vodou oznámil o jejíž maličkosti, která se sem doplavila. Čirá a plná energie, jako nikdy jindy se sem konečně dostavila, do tohoto údajného ráje, o kterém ji tolikrát poutníci říkávali. V těchto nehostinných končinách, kde nikdo dříve tlapkou nevkročil, tam, kde prý se vše měnilo v barevnou slast fantazií, o kterých se mohlo jenom snívat. A ono to místo objevila a poprvé jej spatřila ve svých rubínových očích, které nebezpečně zářily skrze tuto temnou noc. Vykoukla z vod a odhalila svou hlavu, přičemž její mokrá hříva se ji sunula až k plecím. Oči se ji zatoulaly do široka daleka a s úsměvem na tváři si prohlížela měsícem ozářený útes. Noc byla poněkud krásnější než den, i přesto, že všude bylo takové to hrobové ticho, tak tohle vše bylo pro ni jako sen. Vdechla novou dávku kyslíku do nozder, chybělo ji to tak moc, až by se dalo říct, že vzduch byl pro ni jako milenec, který se dávno ztratil a znovu zjevil jako znovuoživen. Už teď věděla, proč milovala zem více jak vodu, ve které žila tolik let. Prakticky ji znala, jako starou známou, které se nemohla vyhnout ani omylem. Oklepala se z těchto všech fascinujících myšlenek a rozhodla se plavit ke břehu, přičemž hlavu opět schovala pod vodu a hřbet nechala trčet skrze tuto kápi vod. Doufala, že tam najde něco.., a nebo spíše někoho.
Mitril
Mitril
Příspěvky : 8


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 4:34 pm
-> Nočná zátoka
Utekala som ako som najrýchlejšie mohla, no dohnať letiaceho draka - to proste nešlo. Kde je, kde je. Chcem sa to naučiť. No tak. Pomyslím si, no stále sa mi strácal z dohľadu až... koniec. Nevideľa som onoho modrého draka, ani čierneho vlka - ktorý kedysi býval Betou mojej starej svorky. "KDE SI!" zavyjem, pritom prudko tlapkou udriem do klacku. Ten sa pod váhou zlomil a bolo to všetko. Nič viac, nič menej. 
Och Avyi, kde teraz? No? Do prava? Do ľava? Hore? Dole? Pýtam sa samej seba, no však nič. Pokračujem ďalej, než moje tlapky sa napočili do vody. Prekvapene na to pozerám, áno toto vidím poprvý krát. Čuchnem tomu. Líznem k tomu a čo sa stane?
"Fuj!!" zavrčím na onu slanú vodu. "Nechutné.. hnusné, na grc.. čo to je? Vyhodte to niekto!" 
Athria di'Puietto
Athria di'Puietto
Příspěvky : 10


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 4:45 pm
Noční zátoka
A přece jen se blížila čím dál tím více ke břehu, než se stačila vyšplhat z vod, tak něco spatřila. Bylo to přesně tak blízko, že viděla ten ksicht, co se šklebil tam na povrchu. Červené oči skrze vodu vzhlížely na onu věc nebo spíše vlka, teda nejspíše vlčici. Chvíli tak zaváhala, že toto nebude onen ráj, ale co když.., ho již někdo objevil před ní? Zamračila se, to nemohlo býti možné, přece jen slyšela o tom tolik a nikdy neslyšela to, že by byl obýván vlky. Ale bylo by to plus pro ni, aspoň by se mohla naučit druhou polovinu o jejím druhu, kterou nikdy nepoznala zblízka. Víčky udělala jedno velké zamrkání, možná takové zvědavé, které vypadalo natolik lákavě, aby přivedl onu cizinku blíže. Přece jen se Athria nechtěla ohrozit tím, že ji někdo zabodne tesáky do krk a nechá ji tam ten někdo trpět vykrvácením, přesně tak, jak ji říkávali rodiče a sourozenci. Sežerou tě zaživa, nepřibližuj se k nim. avšak ona nikdy neposlouchala jejich tlachání, přece jen to byli oni, kdo ji zatloukli poslední hřebík do této rakve, která ji udělala takovou, jaká je teď.
Mitril
Mitril
Příspěvky : 8


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 4:55 pm
Nočná zátok
Ohrniem pysky nad tou slanou vecou až sa mi začala zdvíhať žalúdok. Fuj, je to hnusné! S pomyslením vyskočím na skalu a držím si od tej veci čo najväčší odstup. "Kto to vymyslel?" zavrčím, no nemohla som ďalej otálať. Blúdim po tomto území s myšlienkou, že nájdem onoho čierneho vlka, ktorý pred tým predviedol také božie kúzlo, že sa ho proste - proste sa ho chcem naučiť. "Kde je.." potichu písknem, pritom moje jedno oko, ktoré bolo vidno uprelo k moru.
Athria di'Puietto
Athria di'Puietto
Příspěvky : 10


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 5:07 pm
Noční zátoka
Avšak ji překvapilo, že si cizinka nevšimla jediné velké siluety pod vodou, jenže to ji nijak nezastavilo od toho, aby se vynořila z těchto vod a rozhlédla se okolo sebe. Nakonec ji spatřila sama a zašklebila se, jako by ji právě někdo strčil do tlamy citrón. Nakrčila čumák a rozkoukala se kolem sebe, pevnina ji byla skoro u tlap, ocasem se ještě jednou odrazila ve vodě, aby se přiblížila dostatečně blízko ke břehu. Své přední tlapky vytáhla vzhůru a zahákla se jimi o půdu, která ji klouzala skrze prstíky, uchopila ji pevně, aby se neobjevila opět ve vodě, i když v ní z části stále byla. Pomalinku se začala vytahovat vzhůru, přičemž s bolestivým zvukem dostatečně přesvědčila kohokoliv na blízku, aby raději vzal nohy na ramena, než to tu začne býti ošklivé. Bylo neuvěřitelné, co nějaká taková ,vlčice', mohla zplodit ze svého hlasu.
Mitril
Mitril
Příspěvky : 8


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 5:20 pm
Nočná zátoka
Stále mi nenapadalo, akou cestou by som sa mala vybrať. Zatnem zuby pri pomyslení na to - že som sa ocitla sama bez súrodencov, bez otca či matky - ktorý som zanechala na onom už teraz vzdialenom území. U bohov, čo teraz? Pomyslím si, no teraz som si uvedomila, že na myslenie nebol čas. Očkom som totiž spatrila pohyb vo vode a potom TO ako sa vynáralo z tej hnusnej vody. Mám pocit akoby mi malo srdiečko vyliesť von cez čumák, neboď sa vo mne usídlil pocit tlaku. "Aaaa!" vyšteknem, alebo zakričím? Rozhodne zakričím a tie zvuky, ktoré vydávala ona bytosť mi nerobilo dobre.
Podskočím a na to sa mi pod vedome zo srsti vystrelilo niekoľko kovových ihlíc letiacich k tej onej bytosti. Bolo to podvedomé vyvolanie, no možno by som to aj vedome spravila. Po tom, čo vyleteli tie kovové ihlice som zoskočila z toho kamena a rozbehla sa od brehu. Skočím za jednu skalu, pritom vykúkam von a sledujem to.
Athria di'Puietto
Athria di'Puietto
Příspěvky : 10


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 5:45 pm
Noční zátoka
Co se tak snažila vylézt v křečích a bolestech na pevninu, tak se ji něco vrazilo pod kůži a dráždilo ji to až zesílila svůj namáhající zvuk a jako by ji to chtěl ještě někdo více zhoršit, tak v momentě se její končetiny podlomily pod touto tíhou. Její slzy se skutálely až na krajíčku očí, avšak nehodlala plakat kvůli rozlitému mléku, stále hodlala bojovat o to, aby se dostavila do tohoto ráje. Ohrnující pysky v dosavadní nespokojenosti ještě jednou zakřičela svým skřekem do tohoto prázdna, než se její tělo dostavilo na zem a oddělilo ji od vod, ve které je před chvíli její maličkost dřímala. Hrudník se ji zdvihal a klesal, hlasitě oddechovala a snažila se lapit veškerý vzduch skrze tlamu, co vyřvala, bylo ji tak akorát skvěle. Ne jen, že ji právě stékalo pár pramínků krve z kožichu, kam se zabodly oné jehly, ale bylo ji přinejmenším úžasně, když konečně se vyšplhala ke svému cíli. Našla onu zemi zaslíbenou, ale než si to uvědomila, tak její víčka unaveně padaly dolů. Rozevřená tlama poodhalila své ostré zuby a drsný jazyk, který se teď lenivě válel na zemi. Cítila se tak strašně.. unavená. Ani nepostřehla onu vlčici, která se teď asi vyděšená ukrývala a pohlížela na onu.. bytost.
Mitril
Mitril
Příspěvky : 8


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 8:13 pm
Nočná zátoka
Stále vystrašená sa schovávala pri najbližšej skale a sledovala tú vec ako vylieza z vody. Sledovala to. Usúdila, že to musí byť vlk, ale na druhú stranu to vlk nebol. Toto bolo jej prvé stretnutie s krížencom, no nezdalo sa, že by ju to nejak priťahovalo. "Uhm.." zamumle, no sotva vystrčí hlavu z poza kameňa. Čo teraz. Čo mám robiť.. Myslí si. No na druhú stranu, si nemohla nepovšimnúť to ako onen tvor vyzeral. V krečoch sotva na nohách. Síce Mitril mala s jedným okom problém, no postrehla ten fakt, že sa neznámemu tvory z oči vykutálala slza. Až napokon, kedy padla na zem sa Mitril rozhodla zcela vystrčiť hlavu aby mohla pohlédnuť na to, čo práve vyprdlo ono more.
Athria di'Puietto
Athria di'Puietto
Příspěvky : 10


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 8:51 pm
Velké pláně
Poprvé v životě se vystrčila z vod na tolik, aby pocítila pod sebou zem, trávu a štěrk, co ji šimral po kožichu a otíral se ji o kůži. Jenže v tu chvíli se tak též cítila jako ryba na suchu, a proto ještě nějakou tu chvíli hledala ocasem vodu, která ji furt byla na blízku. Svou končetinou silně práskla o hladinu, která se rozkmitala a utvořila několik impozantních kruhů, přičemž pár kapek přistálo poblíž vlčice, která tam nečinně stála. Cítila ji skrze čumák až moc dobře, že byla stále na blízku. Divila se, že ještě neutekla, ale vlčka byla asi příliš zvědavá na to, aby přemýšlela, proč se tu zjevila ta kreatura. Z klidného dýchání se sama od sebe vyrušila a otevřela víčka dokořán, hladovějící rudé oči se rozhlížely kolem, prvně v panice a strachu, ale pak pozvolně klouzaly z jednoho místa na druhé. Ale také ty samé rudé oči postřehly to jedno stejné modré oko, které ještě před chvílí zahlédla pod vodou. To musí být ona. vniklo ji do myšlenek s lehkostí. Klapačka se ji okamžitě zavřela. Předními tlapky se tak nějak naklonila, aby se otočila pohledem k oné cizince, co ji sledovala se strachem v očích. Nakrčila čumák a ohrnula pysk, když na ni tak zírala. ,,Na co tak čumíš?!" začala nepříjemně a přinejmenším otráveně, přičemž se ji z hrdla vydralo syčení.
avatar
S'faidea
Příspěvky : 7
Krátký popis : Vlk s dračí osobností adoptovaný jednorožci.


Postavení: Tulák
Hlavní postava: S'faidea

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 10, 2018 8:57 pm
~Tábor~
Po chvíli k nim přišel druhý vlk, který se dříve o něčem bavil s Alfou. V okamžiku, kdy zjistila jeho jméno a postavení, i jemu se uklonila, ačkoliv o poznání méně než Alfovi. "Těší mě,
Moone."
Řekla. Na jeho lichotku o tom, jak by ji chtěl ve smečce, se stydlivě uculila. Pak už svou pozornost zaměřila zpět na Alfu. "Čím bych mohla být smečce užitečná? Nu, záleží na tom, jestli tu už máte nějakého vlka, co umí to, co já. Zkrátka, umím celkem dobře léčit. Ačkoliv se ještě budu muset hodně zlepšovat, než se budu moci považovat za dobrou léčitelku." Odpověděla váhavě. "A co bych tu ráda zastávala? Myslím, že nemám právo si to určovat, o tomto musíte rozhodnout vy." Pousmála se.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Tue Mar 13, 2018 7:41 pm
TÁBOR
Moone sa posadí a letmo pozoruje rozhovor medzi Jivom a vlčicou Dea. Nemohol si vďaka mágii povšimnúť onoho detailu (pochopitelne, keď dokáže vyvolať hmotnú ilúziu, tak by mal mať túto schopnosť :D), že Jive na tom není dobre. "Alfo? Mali by ste si ísť odpočinúť, ja to za Vás vyriešim," prehovorí k čiernemu vlkovi, ktorý iba prikývne a oddíde niekde do lesa - zrejme k oným hipogryfom. (Mám povolenie :D)
Otočím sa na onu vlčicu. "Prepáč mi to, Jive už má svoje roky a mal by odpočívať. Svojím tichým odchodom naznačil, že súhlasí a prenecháva mi v tlapkách onu našu svorku.." pozrie sa na vlčicu. "Takže späť k tomu kde ste skončili. Takže vravíš, že by si chcela byť liečitelkou? V skutku, je to dobrý príspevok do našej svorky, takže boli by sme radi, keby si v tejto svorke onu profesiu zastávala.." usmeje sa na vlčicu. "Takže k úlohe do prijatia. Keď chceš byť liečiteľkou, myslím že by bolo dobré sa porozhliadnuť po území a zistiť koľko, kde a aké liečivé byliny tu máme, nie? Zvládla by si to?" tázavo sa pozrie na Deu a očakáva jej odpoveď.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 17, 2018 9:33 pm
Zo SH s moonim -> tabor.

Idem pomali smerom do tabore za Moonom a rozhliadam sa po okoli. *je to tu pekne.* pomyslim si a pousmejem sa. Ked dojdem do taboru porozhliadnem sa a najdem ocami dakeho zelenocierneho vlka. Podidem blizsie "prepacte, neviete kde by som nasla alfu?" Opytam sa a cakam na odpoved
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 17, 2018 9:35 pm
//zeleno-čierny vlk (ak sa myslí Jive) už dávno odišiel z tábora :d 
dostal som povolenie, tak som za neho písnul a Jive odišiel. Nemá čas hrať tak veškerá povinnosť ohladne svorky padá na Moona ^^
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sat Mar 17, 2018 9:42 pm
// aha ok tak pls zmen to ze som ta nasiel a pridal sa ok? ^^
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sun Mar 18, 2018 1:43 pm
TÁBOR
Nechal vlčicu aby sa rozhodla - mala čas na plnenie svojej úlohy. Moonovou povinnosťou bolo vybaviť nových členov a zároveň zariadiť existenciu tábora, ktorá bola pre svorku nevýhnutelná. Pribehla Azsuna. Konečne, kde sa loudala? Opýtam sa samého seba. "Vitaj oficialne u nás, budeš zo začiatku Kappa svorky," poviem jej, no jasná povinnosť ho niesla na ďalšiu otázku, no teda otázku. "Každý vo svorke zastáva funkciu, ktorou je pre ňu prospešný. Keď si povšimnem, že máš vynímočnú mágiu, chcela by si zastávať priezkumníka svorky?" položím jej jednoduchú otázku.
Azsuna
Azsuna
Příspěvky : 18


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Táto

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sun Mar 18, 2018 2:03 pm
Tabor

Mooni ma prijme do svorky menuje ma kapu a opytasa ma ci chcem byt prieskumnik. "Ehm. Ok Mooni. Preco vlastne nie?" Zasmejem sa a zmenim sa na travovo zeleno
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Sun Mar 18, 2018 7:43 pm
TÁBOR
Keď prijme svoju profesiu vo svorke, spokojne pokývne hlavou. Bol v tábore, dalo by sa povedať, že v službe. "Dobre, takže toto je tvoja prvá úloha. Bez preskúmať naše územie a pozorne si ho zapamätaj, poprípade nájdi niekoho kto je na hraniciach, cítim pach, ktorý vo mne vyvoláva nostalgiu," povie Azsune a pohľadom sa obzrie okolo seba. "Ja idem navrhnúť podobu tábora a nájsť vhodné miesto, kde budú vyryté zákony našej svorky - potom sa dáme do diela.." pravím prítomným vlkom. "Tak šup, šup ideme na to."
Sponsored content

Příběh Anarion - Stránka 2 Empty Re: Příběh Anarion

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru