Verde Império
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příběh Anarion

+5
Mitril
Looren
Kay Mayen de Mal
Jive de Mal
Moone Mayen
9 posters
Goto down
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion Empty Příběh Anarion

Sat Feb 10, 2018 12:03 pm
Smečka Anarion



Alfa:
Jive de Mal

Beta
Moone Mayen


TERITÓRIUM

Příběh Anarion Griffon


Zákony smečky

1) K Alfě a Bětě se bude uchovávat respekt.
2) Zákaz zabíjení, ohrožování, či vyrušování Hipogryfů.
3) Bez oznámení Alfě/Betě není povoleno opouštět území.
4) Žádný dospělý cizinec nesmí být přijmut bez prověření jeho věrnosti, dovedností a opravdovém zájmu o členství zkouškou.
5) Na žádosti o vyšší post nebude brán zřetel. Alfa (př. Beta) si sama vybere, koho povýší, nebo naopak degraduje. Hodnotí se nikoli dle další zkoušky, ale aktivita, loajalita a vstřícnost vůči vedení smečky a jejím členům.
6) Vlčata (Sigmy) nemusí žádat o zkoušku, pokud Alfě předvedou, co se naučily, poté jim až do jejich dospělosti je přidělen post Lambda. Po dospělosti jsou automaticky Kappami.
7) Mezismečková partnerství jsou povolena, ale pouze vlčicím, které mají post v této smečce - tedy pokud vzniklá vlčata budou patřit k nám.


Naposledy upravil Moone Mayen dne Mon Mar 19, 2018 7:31 pm, celkově upraveno 2 krát
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Sat Feb 10, 2018 9:59 pm
/Hranice území ----> Les Owl/
Již dlouhou dobu jsem se svým známým, Moonem putoval různými územími, mnohdy mi na to ani dech nestačil. Už jsem nebyl nejmladší, však nějak jsem to nevnímal a se svým klasickým nádechem a láskou k potulování se prostě šel dále. Najednou jsem zacítil konečně pocit svobody. Více, než kdy jindy během naší cesty, či možná během celého mého života. Zastavil jsem se a otočil se za sebe. ,,Moone, myslím, že jsme to našli..." zabručel jsem na svého mladého společníka a zhluboka se nadechl, znova jsem tím zavětřil. Měl jsem pravdu. Území, na kterém nežilo nic, než nízká a býložravá zvěř, prostě ráj na zemi. Udělal jsem hrdě krok vpřed a rozrazil křoví. Předemnou se zjevila nádherná lesní krajina. Žasl jsem. Šlo poznat, že je toto místo lidmi nedotčené, což mi působilo jen radost. Zde se na chvíli můžeme usadit... teda, pokud nám to příroda nabídne, ovšem. napadlo mě automaticky, načež jsem se opět zhluboka nadechl a zavřel oči.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Sat Feb 10, 2018 11:04 pm
Hranice -> Les Owl
Bola to nejaká doba, čo som opustil tlupu v ktorej som vyrastal, učil sa. Bola to doba, čo som spoznal Jiva, ktorý ma naučil to, čo by mal každý správny vlk činiť vo svojom živote. Poznal som ten pocit, ako on.. takže, keď sa na mňa otočil mierne som kývnul hlavou na znamenie, že súhlasím s jeho myšlienkou. Keď prejde húštinou, vydám sa za ním, čím spozorniem pri pohľade na tú krajinu predo mnou. Bol to náš nový domov? "Žeby? Po tých dlhých cestách a rôznych dobrodružstvách?" opýtam sa Jiva, pritom sa zhlboka nadýchnem a nasajem do seba pach tohoto miesta. "Les, lúky, jazerá.. dokonca cítim aj morský vánok.." poviem potichu a vedľa Jiva sa posadím, pritom sa obzriem vôkol seba. "Naozaj, ten pocit... mám pocit, akoby toto bolo skutočne to správne miesto. Jive.." žmurknem a očkom pozriem na svojho spoločníka.
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Sun Feb 11, 2018 2:33 pm
/Les Owl/
Vešel jsem dále do lesa. ,,Zůstaneme tady, nebo půjdeme dále? Území vypadá vlky opuštěné... již nějaký ten pátek," zeptal jsem se a rovnou poznamenal jednoduše. Chvíli spočneme, potom se můžeme vydat hledat svou rodinu. Přecejen, mě tady přitáhnul pach mých potomků. pomyslel jsem si okamžitě a začal nadšeně švihat již plně šedivým chvostem. Byl jsem spokojen a dával to na sobě znát, jako snad jen málokdy předtím. Únava mě docela zmáhala, tak jsem se položl kousek od několika stromů, které vrhaly příjemný stín na jehličnato-listo-prašné podloží. Léto bylo v plném proudu a já si toho byl vědom.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Sun Feb 11, 2018 2:48 pm
Les Owl -> Mesačné jazero
Idem vedľa Jiva, pritom načúvam jeho slovám. "Hej, zostaneme tu.. toto miesto sa stane naším domov a domov zatúlaných vlkov," poviem, než sa pozriem na nočnú oblohu. Mesiac bol v splne a jeho svetlo osvetľovalo les a vytváralo zaujímavé tiene. Na to, som spozornel, než som v hĺbke lesa spatril niečo, čo podozrivo svetieľkovalo. "Pozri Jive, čo to je?" opýtam sa prekvapene, no na to som sa rozbehol za tým svetlom. 
Dobehnem k malej rieke, ktorá predo mnou vytvárala malý ostrovček (buduci tábor :d). Skočím do riečky a preplávam na druhú stranu. "Jive! Poď!" zaštekám na svojho spoločníka, možno bol medzi nami vekový rozdieľ a on nezvládal už tú fyzickú záťaž, ale mal by to prežiť. Očkom kuknem na to svetlo a normálnym krokom sa vydám ďalej. Ocitol som sa boh vie kde, bola to malá lúčka? Nuž, ale.. moja cesta skončila pri brehu zvláštneho jazera. "Páni," prehovorím, pretože to jazero bolo divné. Voda odrážala svit mesiaca a tým mierne svetieľkovala, k tomu som cítil v sebe zvláštny, hrejivý pocit. "Tak, toto je to správne miesto.." zamumlem potichu.
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Sun Feb 11, 2018 3:08 pm
/Les Owl -> Měsíční Jezero/
Vzdychl jsem a málem bych už usnul, kdyby mě Moone zase nezavolal. Ti mladí pořád někam spěchají, aniž by respektovali, že my staří občas potřebujeme spočnout. Ale jeho myšlenka se mi líbí... pomyslel jsem si okamžitě, protočil očima a opět se zvedl. Zapůsobilo na mě kouzlo úplňku. Stejnětak, jako on původně za mnou, jsem se rozběhl i já za ním. Všímal jsem si, že nad tímto územím žasl. Bylo fakt, že toto se jen tak nevidí a ani já jsem za svých jednadvacet let nic podobného neviděl. Nasál jsem pach tohoto volně, přitom překrásně vonícího místečka a zůstával na druhém konci řeky. Lehce jsem natočil hlavu na stranu a zvědavě si to všecko prohlížel. ,,Toto místo už nechci nikdy opustit..." pronesl jsem chraplavě nahlas svou myšlenku, čímž jsem utvrdil názor Moona.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Sun Feb 11, 2018 3:35 pm
Mesačné jazero
Pozriem na svoj odraz v jazere a namočím doň svoju labku. Pocítim zvláštnu moc, ktorá mi prešla telom. Cítim sa svieži, plný sil akoby som nikdy necestoval a práve sa prebudil zo spánku. "To jazero je zvláštne, poď ho skúsiť.." poviem smerom k spoločníkovi, pritom sa posadím a obzriem sa. Toto miesto vo mne prebúdzalo pocit domova a bezpečia. "Čo povieš, že by sme tu vytvorili náš sen?" pozriem očkom po ňom. "Myslím, že práve toto miesto je vhodné na to.. aby sme sa usadili a založili svorku.." prehovorím, k tomu sa letmo pousmejem a nasajem pach - do teraz prázdneho života bez vlčej tlapky.
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Tue Feb 13, 2018 9:25 pm
/Mesačné Jezero/
Vodě jsem se od svých posledních zážitků vyhýbal, tudíž na výzvu Mooneho jsem pouze přišel blíž k břehu, naklonil se a tlapu namočil do vody. Najednou jsem se zničehonic cítil jako sotva dospělý mládežník, jakoby mi voda rozpumpovala do těla novou a čerstvou krev. Oběhl jsem po břehu ono jezero a doklusal vzápětí až ke svému společníkovi. ,,To není špatný nápad. Obětuju nyní veškerý svůj volný čas, rád se stávám tímto Alfou... pokud ovšem nechceš smečku vést ty. Pokud ne, budeš má pravá strana, budeš Betou..." navrhl jsem jednoduše ihned po jeho návrhu. ,,Toto místo bude rájem na zemi," dodal jsem následně a zahleděl se kamsi do dáli. Úplněk sice již odešel, ale já musel hrdě zavýt i přesto, že byl již měsíc couvající.

//Mmmm... měsíční jezero, měsíční květy... ráj... že ty jsi se inspiroval nějakým animečkem? =D
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Tue Feb 13, 2018 10:09 pm
Mesačné jazero
Očkom sa pozriem po Jivovi, či to skúsi a skúsil. Zdá sa, že to na neho malo rovnaký vplyv ako na mňa. Veď som videľ, ako obehol celé jazero bez problémov na jeho vek. Mierne sa zasmejem pri jeho počínaní. Ach, veru, veru.. ty tú mesačnú vodu budeš používať dosť často, pomyslím si. Nakoniec začal niečo vravieť a ja som mu načúval. Jo! Vyskočilo mi v hlave, keď so mnou súhlasil. "Nene, ja a vodca svorky? Na to mám veru ešte čas. Nie je tomu dávno čo si mi mohol z toho problému," mrknem na neho. "Dobre," prikývnem. Tak, keď som nebol alfa, jediné s čím sa zmierim je, aby som bol Beta, jeho pravá tlapka. To by si chcel. Nie nie, si na tomto svete dlhšie, preto máš viacej skúseností! Pomyslím si a na to som dostal nápad. "Čo tak. Griffon. Tak by sa mohla volať naša svorka, nie? A tamten les.." ukážem tlapou na druhú stranu jazera. "Môže byť les Griffonov... strelené, ale zaujímavé.." mrknem na neho.
"A práve na tomto mieste, bude náš tábor. Miesto, kde sa budú stretávať vlci našej rodiny a spoločne hodovať, smiať sa, pomáhať si.. a tak.." zasmejem sa, no keď začal vyť, neváhal som ani chvíľku. Pridal som sa k jeho vytiu, čím naše hlasy rezonovali A OZÝVALI SA PO CELOM ÚZEMÍ.
Teraz čo nás čakalo v následujúcich dňoch, bolo zohnať pár vlkov a začať budovať tábor - začiatky sú vždy ťažšie, ale výsledok za to stojí.


//nope nope! :D To ma napadlo len tak xd Z anime mám Moonovu mágiu xddd
btw, ich vitie bolo čuť až k Slitheru, tak si dúfam nás všimnú xd
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Wed Feb 14, 2018 6:42 pm
/Mesačné Jezero/
S Mooneem jsem široce souhlasil, což jsem vyjádřil jednoduchým pokýváním hlavou. ,,Dobře, budu alfa smečky Griffon. Měli bychom si ale ohraničit území, ať je všem v okolí jasné, že tady to patří nám..." souhlasil jsem i slovním projevem a rovnou vyřkl na hlas svou první myšlenku. Věděl jsem moc dobře, jak funguje zakládání smečky, tak jsem hodlal postupovat podél nejlepšího. Přidal jsem další spokojené zavytí a už se rozešel pomalu, ale jistě, jedním ze směrů -> na západ.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Thu Feb 15, 2018 4:08 pm
Mesačné Jazero -> smer Medový les 
"Dobre, takže moja alfo," pokloním sa Jivovi, pritom sa zasmejem. Keď povie o ohraničení teritória, prikývnem mu. Veru, toto je dôležitý fakt. Pomyslím si a rovnako ako on, tak aj ja sa rozbehnem - tento krát opačným smerom. 

//nadväzuje to na SH s Azsunou. 
Čiže, Azsuna sa môže pridať a promluvit s Jivom ^^ *keď sa samozrejme opäť vráti späť* :d
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Mon Feb 19, 2018 7:39 pm
/Mesačné Jezero -> Hranice území -> Dookola -> Les Griffonov/
Rozběhl jsem se po území, která mi sama dávala svá jména, lesy, louky, pole... nic z toho jsem nemusel pojmenovávat. Vše se jakoby pojmenovalo samo a to dokonce tak, že se to vtisklo do paměti mně, ale i Mooneymu. Těžko říct, zda to bylo součást mé schopnosti, nebo magií tohoto území. Bylo to velice zajímavé. Vše jsem postupně prošel a označkoval tak, jak se na vlka příslušné smečky sluší, cesta netrvala ani zdaleka tak dlouho, jak to mohlo vypadat.
Po mojí obhlídce územím jsem se vyčerpaně dobelhal do posledního místečka, které jsem neoznačil za součást území naší smečky. Bylo na něm něco zvlášního. Jednalo se o les, jako všechny ostatní zde, jenom... šly zde slyšet podivné skřeky. Není pochyb, že to vydávají nějací tvorové odtud... ale jací? Nikdy jsem ty zvuky neslyšel... pomyslel jsem si a vydal se po zvuku. Po chvíli jsem zachytil i dočista neznámý, avšak docela zajímavý pach, který mě utvrdil v myšlence, že jdu správě. S úsměvem jsem obešel několik keřů, a pak to zahlédl.
Byl to sám hypogryf. A nebyl tu sám. Měl u sebe několik mláďat. Jakmile mě zmerčil, posunul se o něco dál.
Já si užíval ten úžas. Lehl jsem si a odpočíval s rizikem, že brzo usnu únavou. Tak, a práce je hotová... území je označené a teď čekat na přidružence do smečky...
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Tue Feb 20, 2018 8:46 am
--> Tábor
Dobehol som späť do tábora. Namieril som si to priamo k jazeru pri ktorom si lahnem a zložím hlavu k labám a zapozerám sa na vodnú hladinu. Kde je Azsuna a Jive? To tu som zatiaľ prvý? Obzriem si to, čo sa malo podobať na budúci tábor. V hlave si predstavým všetky možné možnosti akoby mohol vyzerať. Mal som veľkú fantaziu - je to nepísané pravidlo, ktoré sa priaom vzťahuje k mojej mágii. Predstavoval som si akoby vyzerali brlohy, nejaké zhromaždisko. Mali by sme na tom začať pracovať, nech naša svorka má nejaké to centrum. Kiež by tie ilúzie ostaly na veky. Stačilo by iba pomyslieť a práca by bola za vodou. Priznám si, no však, keď sa na to tak pozriem - brlohy budú musieť byť v zemi, pretože tu nie sú žiadne jaskyne. "To bude ešte zaujímavé," pomyslím si a na to ZAVYJEM na územie ABY SOM PRIVOLAL JIVA či AZSUNU. 
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Sun Mar 04, 2018 12:42 pm
/Les Griffonov -> Tábor/
Probralo mě podivné skřehotání. Aniž bych se zvedl, vzhlédl jsem hlavou výše. Nade mnou stál mohutný, však nádherný, opeřený hipogryf. Obdivně jsem na něj pohlédl. ,,Copak zde dělají vlci, jako ty? Na člověku netknutém území?" začal se se mnou dorozumívat. Došlo mi, že jsem asi jediný vlk široko daleko, co se s nimi umí domluvit. ,,Já... našel jsem toto místo se svým přítelem, Moonem. Mysleli jsme si, že toto bude ideální prostředí pro nový život," odpověděl jsem mu zdvořile a konečně se postavil a protáhl. Poté mě slušnost donutila se gryfovi lehce poklonit. ,,Dobrá, mysleli jste si správně. Necháme vás tady žít, jen slibte, že území budete chránit..." pronesl chladným, však zároveň taky vážným hlasem nejvyšší hipogryf, tedy jediný, kterého jsem zde viděl. Nebo aspoň doteď, než se za něj postavilo celé jejich stádo. ,,Já a mých dvanáct svěřenců tady žijeme již dlouho, víme, co od tohoto místa očekávat, budeme vašimi patrony, pokud vy budete našimi," promluvil opět nejvyšší. Souhlasil jsem s ním.

Po kratším rozhovoru z nejvyšším jsem se rozhodl vydat se opět do tábora, kamž vedl pach Mooneho. Mohl by mě potřebovat... je třeba smečku trochu rozšířit... pomyslel jsem si. Cesta netrvala dlouho a v táboře jsem byl docela brzo, a to jsem ještě stihl cestou se napít vody z jezera. S úsměvem jsem přiběhl k Moonemu. ,,Potkal jsem hipogryfy, co zde žijí," začal jsem konverzaci.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Thu Mar 08, 2018 9:42 am
Tábor
Nevedel som, do čoho by som mal pichnúť. Azsuna sa boh vie kam zatúlala, Jive nepríchádzal. Tento tábor, nevyzeral úplne ako tábor a to som mal v hlave predstavu akoby asi mohol vyzerať. Prejdem k jazeru z ktorého sa napijem, než nakoniec mi prišlo na um, čo by som zatiaľ mohol robiť. Môžem si spraviť brloh, zatiaľ.. nie? Prejdem mi myšlienka, než sa vydám k okraju budúceho tábora a začnem hrabať do zeme. Moc skál tu nebolo, žiaľ - toto bola jediná možnosť.
Po dobe sa mi podarilo vyhrabať - tak, pol metra? Než som to na chvíľu vzdal aby som polapil dych. Na to spatrím Jiva ako pomaly dojde späť. "Hipogryf?" opýtam sa, nedokázal som uveriť jeho slovám. "Ono, tu skutočne žijú hipogryfy? Čo robia? Kde su? Môžem ich vidieť?" vyhŕknem na neho otázky.
Kay Mayen de Mal
Kay Mayen de Mal
Příspěvky : 7


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Moone Mayen

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Thu Mar 08, 2018 10:00 am
Veľké pláne -> Hranice svorky Griffon
Začujem myšlienky onej vlčice, ktorá sa ani nestihla predstaviť - no prikývnem jej. "Samozrejme. Pochybujem, že ešte nie. Však, tento svet je v skutočnosti príliš malý," prehovorím no na to iba sledujem ako pomaly odchádza. Nakoniec zacítim ako na mňa vyskočí Looren a očkom sa na ňu pozriem. Vyvolalo to vo mne spomienku na Diega. Som strašný otec. Pomyslím si. Jediné šťastie je to, že Loo nevie čítať myšlienky, ináč by ma to mrzelo omnoho viacej. Nepovedal som žiadne slovo, proste.. Feve? Pomyslím si. Jo? 
Dostanem odpoveď na to k nám pristane môj dračí stážca s niečim čo držal v papuli. "To je obed? No dobre.." prehovorím. "Ideme, zjeme si to potom v lese.." pozriem na draka a pak na svoju dceru. Vyšplhám sa na dračí chrbát, dcerku položím vedľa seba a na to, Fevris roztiahne krídla a máchnutím krídieľ sa vznesie. Zamieri si to k najbližšiemu lesu - no, to sme nevedeli, že je to územie svorky.
Looren
Looren
Příspěvky : 8


Postavení: xxx
Hlavní postava: Clayre Silentew

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Thu Mar 08, 2018 10:06 am
Velké pláně -> Hranice smečky Griffon
Spokojeně se mazlila k jeho krku, než přilétla obří ještěrka Fevris a vylezli na ni. ''Letíme.'' Zapištěla nadšeně. Sama křídla neměla a tak se ji to celkem zalíbilo, však když cestujete tak dlouho, přejde vás to po chvíli. Tam ji otec ze svých zad sundal a tak se vyvalila na zádech Fevrise, kterého když viděla poprvé pěkně zahryzla do šupinatého ocasu. ''Oběěěd.'' Zazubí se, když vlétávají do lesa..
Kay Mayen de Mal
Kay Mayen de Mal
Příspěvky : 7


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Moone Mayen

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Thu Mar 08, 2018 10:24 am
-> Hranice, Les Owl
Na Fevrisovi som letel asi sto krát ba možno viacej, takže aj pri prudkých zatáčkach, som pohodlne sedel na jeho chrbáte. Na druhú stranu som bol nútení držať Looren aspoň jednou mojou labou aby nespadla. "Presne, najeme sa miláčku," zasmejem sa. Fevris vlietne do korún stromov až nakoniec pristane na mieste, ktoré mu to umožňovalo. Fevris stiahol krídla a zatrepal hlavou, zatiaľ položil tú srnku na zem.
Chmatnem Looren do zubou a spoločne zoskočíme z dračieho chrbta a ju položím pri tele mŕtvej srny. "Dobrú chuť," zazubím sa na ňu, potom sa posadím a obzriem si okolie. Začul som hukot sov, no najzvláštnejšie na tomto bolo to, že tu vial až moc známy pach, ktorý vo mne vyvolával spomienky. "Zvláštne to tu páchne. Zrejme sme na území svorky," zamyslene poviem.
avatar
S'faidea
Příspěvky : 7
Krátký popis : Vlk s dračí osobností adoptovaný jednorožci.


Postavení: Tulák
Hlavní postava: S'faidea

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Thu Mar 08, 2018 1:19 pm
~Mimo území smeček -> Tábor~
Temně modrá vlčice nižšího vzrůstu se skrčila do křoví. Při pohledu na bezstarostně hopkajícího králíka se jí do tlamy nahrnuly sliny. Přikrčila se do řídkého podrostu a zaměřila se na svou budoucí kořist. Chvíli počkala, a když se důvěřivé zvířátko přiblížilo skoro až k ní, vymrštila se z křoví směrem k němu. Bohužel neměla štěstí, králík si jí všiml a dal se na útěk. Nebyl dost rychlý na to, aby ho nedokázala ve skoku chytit, ale... původně předpokládala že mu přistane na záda, teď se jí tlapou podařilo přichytit jen jeho ucho. Králík sebou několikrát trhl a byl volný. S'faidea zavrčela a potlačina nutkání použít magii. Věděla, že už i tak je v přesile a používat ještě magii by bylo neetické, jak říkal její adoptivní otec. Proto se za králíkem vrhla bez magie. Trvalo to jen několik vteřin a králíka dohnala, vzápětí byl mrtvý. Když se Dea najedla, olízla si zkrvavenou tlamu a vydala se znovu na cestu. Tak nějak cítila, že se blíží k nějakému většímu seskupení vlků. A ano. Měla pravdu. Plížila se stále dál a dál a pak se zastavila, schovaná pod keři. Hleděla teď na dva vlky (Jive a Moone).
Jive de Mal
Jive de Mal
Hlavný admin
Příspěvky : 73
Krátký popis : Samička, co neumí hrát za samice.


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Jive de Mal

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Thu Mar 08, 2018 8:21 pm
/Tábor/
,,Ano, skutečně tady žijí. V jednom zdejším lese, nedaleko odtud. A nejsou jedinní..."
začnu konečně, po dlouhém dumání, na Mooneho sypat odpověď. Zbytek otázek se mi povede šikovně přeslechnout, neboť v dálce zmerčím jakésik stovření. Jednoduchým gestem pokynu Kayovi, že je třeba tuto konverzaci prozatím přerušit, neboť nemusí být bezpečné se o tomto bavit před cizinci. Odvážně jsem udělal několik kroků vpřed k cizí vlčici. ,,Zdravím, jsem Jive, alfa smečky, na jejímž území se nacházíš. Čeho si žádáš?" vystoupil jsem hrdě, no a taky odvážně před vlčicí, která se sem přitoulala, zatímco můj čenich, pokud se nepletl, cítil na území další dva cizince.


Naposledy upravil Jive de Mal dne Fri Mar 09, 2018 12:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Sponsored content

Příběh Anarion Empty Re: Příběh Anarion

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru