Verde Império
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Pobouřené živly ~

+5
Kierran Jur Kakhard
Osud
Tryst
Karai
S'faidea
9 posters
Goto down
Osud
Osud
Osud
Příspěvky : 10
https://verdewolves.forumczech.com

~ Pobouřené živly ~ Empty ~ Pobouřené živly ~

Tue Mar 06, 2018 2:44 pm
O co jde?
Začíná bláznit počasí, zemětřesení bývají silná a objevují se menší trhliny ve kterých stoupá láva. První z vlků, který přijde na to, že něco se opravdu děje a všechny příhody nejsou jen tak zvolá na Velké pláně setkání všech vlků. (Samozřejmě hráč s více postavami si zvolí počet, který při akci bude zvládat.) Společně musí zjistit, že je to vlivem magie a musí najít jejich zdroj a domluvit jim, aby přestali z ničením nového domova přítomných vlků.
Osud vás bude vést..

Odměny
Každá postava bude odměněna. Někteří více, někteří méně. Někteří hmotné věci, někteří dovednosti. Však nikdo neodejde z prázdnou.
Zároveň takový herní bonus, že se postavy můžou vzájemně poznat a bude to první zjištění, že ve stejnou chvíli vznikly dvě nové smečky.

Doba trvání
Doba není určená. Jsou dvě možnosti jak se akce ukončí.
1. Dohrání akce, čímž budou všechny živly přemluveny..
2. Dlouhodobá neaktivita akce..

Užijte si první Verdenskou Akci!
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Wed Mar 07, 2018 9:54 am
-->Veľké pláne
Prebudím sa v tábore svorke Griffon. Nadvihnem hlavu s nádejou, že či nespatrím nejakých vlkov, ktorý by boli hodný - pridať sa k nám. Už je to pár mesiacov, čo sme toto územie osídlili, preto náš pach určite - veru určite musel zakotviť v týchto lesoch a roznášať ďalej a ďalej.
Z môjho zamyslenia ma vytrhli vtáci, ktorý leteli od pobrežia. Prekvapene na nich hladím, než sa postavím a behom sa rozbehnem k útesom. Keď tam dobehnem, všimnem si morských vĺn ako prudko narážajú do skalných útesov. Blíži sa búrka? Opýtam sa prekvapene, no na to sa zem otriasla. Nemyslím nejaké slabé otrasy.. myslím riadne, pri ktorých by aj ľudské obidlie sa v momente zmenilo v prah. Prekvapene sa otočím a behom následujem vznikajúcu trhlinku. Zaviedla ma mimo územie Griffonu, na neobívané pláne. Zastanem z hlboka sa nadýchnem a na to ZAVYJEM S PLNÝCH PĽÚC, aby som zvolal vlkov tohoto územia.
avatar
S'faidea
Příspěvky : 7
Krátký popis : Vlk s dračí osobností adoptovaný jednorožci.


Postavení: Tulák
Hlavní postava: S'faidea

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Thu Mar 08, 2018 9:17 am
~???->Velké pláně~
Menší tmavě modrá vlčka zkoumala okolí (//dejme tomu, že už příšla na Verde, ale zatím není v žádné smečce). Byla ostražitá, možná až moc. Ale opatrnosti není nikdy dost, že. Potichu se kradla mezi keři, připravená se bránit kdyby na ni někdo zaútočil. Tak se doplížila až na okraj velké pláně, ani nedohlédla na její konec. Lehla si mezi keře a čekala. Za chvíli přišel vlk a zavyl. Dea usoudila, že tady mezi keři už nebude bezpečno, takže vstala, roztáhla křídla a vznesla se do vzduchu. Odsud, z bezpečí vzduchu pozorovala celé dění pod sebou.
Clayre Silentew
Clayre Silentew
Admin
Příspěvky : 78
Krátký popis : Měsíční královna


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Clayri♕

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Thu Mar 08, 2018 9:29 am
->> Velké pláně
Život probíhal hladce, možná až příliš. Jenže všechno se to změnilo v jeden jediný okamžik. Roztáhla jsem křídla a vzlétla vzhůru do nebes. Bouře se blížila a blížila, ve vzduchu nebylo něco v pořádku a země se od sebe oddělovala za doprovodu silných otřesů. Prolétla jsem nad trhlinou ve které pomalu a pomalu stoupala láva. Tohle není normální. Prolétlo mi myslí a vyletěla jsem až za horu Arisen na Velké pláně, kde někdo zavyl. Rozhodla jsem se zjistit co se děje. Přece, již není co ztratit. Letěla jsem jak nejrychleji jsem dokázala, tak rychle že se mi uvolňovala magie a okolo mě se tvořil menší chládek, proto když jsem přistála u vlka, mohl pocítit onu lehkou zimu. Také jsem si všimla vlčice, jenž poletovala nad námi. Všimla už jsem si ji, když jsem slétavala. ''Na územích se dějí zvláštní věci, myslíš že je zrovna teď čas na setkání?'' Zavrčela jsem zhurta a rovnou.
Serppent
Serppent
Příspěvky : 30


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Moone Mayen

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Thu Mar 08, 2018 10:44 am
> Veľké pláne
Serppent sa prebudil zo svojho spánku. Pohledel na alfu, ktorá znepokojene lietala sem a tam. Nevedeľ čo sa deje až spozornie, keď pocíti ako sa zem otriasa. He? Pomyslí si na to, pritom sa mu na chrbte zjavili krídla z čistého, bieleho svetla čím vzlietol do vzduchu a obzrel sa. V skutku, na zemi sa objavovali trhliny z ktorých vyvierala láva. Vo vzduchu bol cítiť príchod búrky. Nakoniec započul aj vlčie vytie za ktorým sa vydala alfa. Neváhal, prudko mávne krídlami čím zamieri na Veľké pláne kde ako šipka pristane v dostatočnej blízkosti onoho divného vlka.
Karai
Karai
Příspěvky : 14
Krátký popis : Slepá, vychrtlá, však nikdy ne ztracená


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Clayre Silentew

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Thu Mar 08, 2018 5:24 pm
>Velké pláně
Ze spokojeného spánku ji najednou probudilo chvění země. Díky svých tlapek to dokázala vycítit dříve, než to nastane. Proto se urychleně postavila a tentokrát zapomněla na své rituální protahování. Země se zachvěla a najednou proběhlo zemětřesení. Zaslechla splašené skřeky ptáků, kteří odlétávali pryč. Co se to děje? Prolétlo ji myslí. Hned jakmile se ji povedlo v meziskřekách ptáků zachytit vlčí vytí, vydala se za ním. Běžela po území až tam, kde se pomalu scházeli vlci. Budou něco vědět? Byly tam vlci tři. Ne. Ve vzduchu poletoval ještě jeden pach. ''Co se to tu prosím děje? Proč ty katastrofy?'' Zkusila se zeptat. Skřípavý hlas, vychrtlá vlčice, křídla z opravdu málo pery, však stále schopné letu, mrtvolný pohled slepých očí. Musel být na Karai opravdu skvělý pohled.
Tryst
Tryst
Příspěvky : 39
Krátký popis : Dnešní jídelníček: prána


Postavení: xxx
Hlavní postava: Tryst

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Thu Mar 08, 2018 8:18 pm
-->Velké pláně
Zděšeně sebou cuknu, když se i země rozhodla hrát si na vodu. Co se to k matce vlčí děje?! rychle vyšplhám na všechny čtyři, avšak další záchvěvy země mě opět v klidu složí na zem. Konec světa? Ne, to ne, vždyť k tomu nemá zatím žádný důvod... Co se teda může dít?
Na druhý pokus se mi konečně postavit podaří, a než se zem znovu zavlní, a svým poněkud lehkým skokem se odmístím někam do zákrytu. Avšak, kam jít? dojde mi po chvíli, před zemětřesením se utéct dle mého nedá. Svými kroky proto rychlejším způsobem míjím ruzná místa, známá i neznámá, dokonce zahlédnu tu a tam prchající zvěř, než uslyším zavytí. Další vlci? bleskne mi hlavou, a skoro bezmyšlenkovitě měním svůj dosavadní směr ke zdroji vytí. Přeci jen, někdo by mohl vědět, co se děje...
Nebylo to moc dlouho, co jsem dorazil na Velké pláně, za jiných okolností pěkné místo plné života, místo toho zde pobývalo pouze několik vlků, oči postřehly asi tři vlky, avšak čumák jich zaregistroval mnohem více. Po lehkém zorientování jsem napočítal pět vlků, většina, co jsem viděl, však nevypadala, že by věděla více než já.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Thu Mar 08, 2018 9:52 pm
Veľké pláne 
V momente, kedy z môjho hrdla vyšiel onen zvuk, som už iba čakal príchod vlkov. To počasie je v skutku zvláštne, prečo? Čo sa deje? Prebehlo mi hlavou, pritom sa obzriem. Aj tu vznikali na zemi praskliny a o nejakú dobu som musel prešľapovať, pretože zem sa nechutne ohriala. "Pochopiteľne," prehovorím na vlčicu - alfu susednej svorky. "Zvolávam Vás práve kvôli tomuto.." odseknem v momente, než priletí druhý vlk, ktorý páchol rovnako ako alfa. 
Samozrejme, prišli sem ďalší dvaja vlci na ktorých som hodil ten svoj výraz a iba mykol ramenami. "Neviem, v skutku by sme mali zistiť čoho to je príčina. More je rozbesnené, vlny zhadzujú útese, pôda sa otvára z ktorej vyviera láva. Schyľuje sa k búrke..." zrekapitulujem. "Mali by sme čo najskôr k tomu prísť na kloub."
Osud
Osud
Osud
Příspěvky : 10
https://verdewolves.forumczech.com

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Thu Mar 08, 2018 10:21 pm
~ Pobouřené živly ~ Sketch10

Jak se vlci na Verdenské Velké pláni shromažďovali, zemětřesení sice, byla menší však nebe pokryla černá mračna, ze kterých pomalu a jistě začalo pršet. Každou minutou byl déšť silnější a brzy kožichy vlků, byly mokré. Déšť doprovázeli blesky a hromobití. Pár stromů popadalo silným větrem a údery blesků. Vlčice ve vzduchu S'faidea, by měla přistát, pokud z ní nechce být smaženice.. 
Jak se tak vlci dohadovali co se to děje, déšť osvítila silná záře. Vlci byly na moment oslepeni. Když mohli opět i v dešti zaostřit zrak, mohli zjistit že již na ně neprší. Nacházeli se ve zvláštní zelené bublině a před jejich zraky se objevila hnědo-zelená dosti vysoká a hubená vlčice. Všímavější vlci si povšimnou zelené aury kolem ní.. Bublina omezuje používaní magie.
Kierran Jur Kakhard
Kierran Jur Kakhard
Příspěvky : 24
Krátký popis : Někdo, kdo obětoval příliš mnoho.


Postavení: xxx
Hlavní postava: Tahle

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Fri Mar 09, 2018 8:13 pm
-) Velké pláně(Kuroko + Kierran)
Přišel zrovna v té největší katastrofě. Nebo spíše nepřišel sám, šel s ním jeho přítel Kuroko. Ty dva se potkali vlastně docela za zvláštních okolností, ale jelikož oba dva uměli vytvářet štítová kouzla, tak i přes jejich slabost magie se dalo říct, že si vedli docela obstojně. Aspoň pár nárazů zhruba odhadem tak tři by to vydržet mělo. Však vyčerpávalo je to docela dost. Nakonec, když dorazili mezi ostatní vlky nechali společný štít rozpadnout. Zhluboka oba dva dýchali a vypadali, že právě uběhli maraton. Kierrran si však velice rychle vyhledal onu černou vlčici s rudými znaky pohledem a vydal se rychle za ní. Nechtěl, aby se jí něco stalo. Zatím co Kuroko se rozhlížel zmateně kolem sebe a snažil se přijít na něco, kde by mohl zmizet do ústraní.
Trayildottir
Trayildottir
Příspěvky : 36


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Trayil

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Fri Mar 09, 2018 8:18 pm
Velké pláně
Dřímat ji opravdu šlo, ještě před chvílí tak pěkně svítilo sluníčko a hřálo ji na kožichu pod pár stíny stromu, pod kterým se líně roztahovala, jako by se představila na nějaké té vyhřáté pláži pod zlatými paprsky. Avšak její fantazie netrvala dlouho, když ji málem strom spadl na hlavu. No, sotva spadl, lehce ji minul při pádu, ale asi ji dostatečně zděsil na to, aby se probudila. A v tu náhle maličká Trayil se konečně vzbudila a lekla se toho, co leželo vedle ní. Stromek, pod kterým ještě před chvílí odpočívala teď ležel na zemi, asi se neudržel z tohoto větru a jednoduše odpadl na zem, pravděpodobně tak též potřeboval odpočívat. Nedivila by se mu. Avšak to teď nebylo podstatné, i když teď.. poskakovat na místě bylo pro ni asi důležitější než utíkat. Co teď? Co teď?! panikařila a rozhlížela se okolo sebe, avšak v tu náhle zahlédla i vlky? To tu celou dobu spala a nevšimla si jich dříve? To jako vážně? Zamířila si to k nim, ale co nevidět se zastavila, když ji něco vpadlo do oka. Že by světlo boží? Už ji vtáhlo také tam nahoru? Nahh, kdo by ji bral nahoru, když by raději šla dolů! Tam je určitě větší teplo a aspoň tam mohla opékat spekáčky. Teda, podle toho co zaslechla. Co nevidět zamrkala svými víčky, aby se mohla podívat, co se údajně stalo. Neměla ani páru a ani tucha, do čeho se to zas zatoulala. A když tak koukala, tak si všimla i nějaké vlčice? Teda, nebyla si jista kdo to je, či co to je, ale jediné co ji napadlo bylo jedno jediné slovo.. bohyně. Úúú, musím ji požádat o autogram! již přemýšlela naprosto nemožné a usmívala se jak na svatý obrázek.
Clayre Silentew
Clayre Silentew
Admin
Příspěvky : 78
Krátký popis : Měsíční královna


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Clayri♕

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Fri Mar 09, 2018 8:33 pm
Velké pláně
Přišla bouřka. Silná. Cvakla jsem svými ostrými zoubky a pohlédla na vlka z druhé smečky. Čekala jsem svou odpověď. Mezitím přišel Serppent, který mě zdá se následoval. Objevilo se tu víc vlků. Když odpověděl, švihla jsem mohutným dlouhým ocasem. ''Poradou nevyřešíme nic!'' Štěkla jsem a pohlédla na ostatní. Přišla i nějaká černá vlčice, která moc územím nesmrděla, tudíž nový tulák. Přišli i dva nějací vlci a ten jeden se k té černé rovnou připlazil. ''To je snad čas teď na vyjádřování si náklonnosti?'' Pověděla jsem na hnědo-modrého vlka a znovu máchla ocasem. Byla jsem dosti vynervovaná a to šlo vidět na mém postoji a vlastně i chování, které bývá vždy dost rozvážné. V tom se objevila záře. Oslepila mě.. Pocítila jsem, že na mě přestalo pršet. Když jsem se opět zorientovala všude bylo zeleno a aspoň na nás nepršelo. Co to je za kouli? Pohlédla jsem nad sebe a prohlédla si onu bublinu. Poté můj zrak spočinul na vlčici, jenž se světlem objevila. ''Kdo jsi?'' Zavrčela jsem zhurta.
Serppent
Serppent
Příspěvky : 30


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Moone Mayen

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Sat Mar 10, 2018 4:18 pm
>>VEĽKÉ PLÁNE<<
Keby vedel pohľad zabíjať, zrejme by sa tak už aj stalo. Serppent totiž práve venoval jeden takýto pohľad vlkovi z ktorým sa zrejme jeho alfa nejak menej poznala, no neho ani to nezaujímalo. Oblizne si tlamu pritom každému tu na prítomnému vlkovi ukáže svoje nie tupé tesáky. Serppentovi sa z prítomnosti druhých vlkov začalo robiť zle. Jedným dôvodom bolo, že ich nemal rád a druhým, že mu nevoňal ich pach. Nakoniec sa však stalo niečo, čo Serppovi prinútilo naježiť už teraz dlhú srsť - ktorá žiaľ skončila premočená od toho lejaku, ktorý tuna nastal. Až na to, že to všetko zrazu prestalo a Serppa oslnila žiara, ktorá sa premenila vo vlčicu. Eh, ďalšia.. Zahundre v hlave a iba na ňu ohrnie pyskami.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Sat Mar 10, 2018 4:25 pm
Veľké pláne
Sledoval alfu susednej svorky a nad jej vyhlásením iba pokrúti hlavou. No asi prečo. Odsekne si v mysli, než začne pršať a z neba udierať blesky, hromy. Nebolo to veľmi príjemne, hlavne preto - keď som ryskoval náhle nadnesenie od vetru. Moja mágia by proti tomuto však nič ani nezmohla - vzduch nebol živý. Všetku svoju silu prenesiem do tláp a snažím sa o to, aby ma to neodfúklo - než na to všetko prestalo. Akoby sa nič nedialo. Nie, práveže nie. Moone bol uprostred nejakej žiarivej bubliny a pred ním sa zjavila bytosť podobná hnedo-zelenej vlčici. Očami ju sleduje a spraví niekoľko krokov v pred ako zástupca svojej svorky. Ach Jive, kde sa loudáš.
Spraví však pravý opak ako alfa druhej svorky. Moone vedeľ, že toto mala zrejme na svedomí táto vlčica, preto aj tušil to, že by hneď po nej nemal šťekať, sápať sa a boh vie čo ďalej. Pozoruje onu vlčicu a mierne skloní hlavu. "Smieme sa spýtať, kto ste?" na to hneď poviem.
Tryst
Tryst
Příspěvky : 39
Krátký popis : Dnešní jídelníček: prána


Postavení: xxx
Hlavní postava: Tryst

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Sat Mar 17, 2018 12:16 pm
Velké pláně
Rozhlížím se okolo pláně, vlků tu začíná být víc a víc. Jůů, dobrodrůžo, na to jsem už dlouho čekal! hyperaktivně švihnu ocasem a razím si to doprostřed toho chumlu, kde se postupně vlci sbíhají. Nikdo mi však nepřipadal povědomý, všichni páchli neznamými pachy. Ahh, tak se alespoň s někým seznámím. bleskne mi v očích a vyhlížím si nějakého toho nešťastlivce, co si získá moji pozornost. Do oka mi padl černý vlk, tedy, vlčice, se zajímavými červenými znaky na hlavě a divným opeřeným pláštěm, možná křídly. Postavou vypadala víc než podobně jako já, takové párátko. Došel jsem až k ní, když jentak do vzduchu vznesla dotaz, co tížil snad všechny příchozí.
Ani jsem se nestihl nadechnout, když jiný, černofialový vlk, co mě už když jsem přišel spražil pohledem, odpověděl. Jen zakývám na souhlas a zahledím se do zvláště prázdných očí, jaké vlčice měla. Dojde mi to, je slepá. Na pozdrav k ní brouknu obyčejné „Ahoj!“ ale než stačím pokračovat, spustí se docela velký liják, doprovázený zajímavým světelným představením. Zmateně zamrkám, ucítím nahlou slabost z nepřítomnosti světla, avšak i tak si nemohu nechat ujít svou poznámku. „Tedy, musím říct, že počasí se nám tu pěkně bouří, doslova. Nepotřebuješ pomoct? Aby tě náhodou zem nepohltila dřív, než-li řekneš slovo vlk.“ kouknu na ní. Pak však najednou pršet přestane, a na seznam dění se připíše další podivné stvoření. Asi vlk, postavou skoro identický nám dvou vychrtlíkům, nás poctil svou návštěvou. A nezapomněl s sebou i podezřelou bublinu, co nás obklopovala.
Z hruzou zjistím, že nemohu čerpat energii ze světla, v tu chvíli se skoro bolestivě ozve můj žaludek.
Karai
Karai
Příspěvky : 14
Krátký popis : Slepá, vychrtlá, však nikdy ne ztracená


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Clayre Silentew

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Sat Mar 17, 2018 4:36 pm
Velké pláně
Neměla dobrý pocit z těch dvou vlků co měli podobný pach, zřejmě stejná smečka. Mluvila tak přidrzle, což se Karai nelíbilo. Vychrlá černá vlčice, pocítila přítomnost Kierrana a ještě někoho. Když k ní přišel vděčně se na něj usmála.. ''Kierrane..'' Po štěklé poznámce démonní vlčice, by nejradši protočila očima, kdyby to dokázala. Chm... Odfrkla si. Najednou pocítila na zemi přítomnost někoho nového. Jakožto slepou, ji oslnivé světlo neudělalo nic. Přiblížil se k ní další vlk a promluvil na ni.. ''Ahoj..'' Odpoví mu nejistě a na jeho další slova naklonila zvědavě hlavu na stranu. ''Souhlasím.. Věř mi, že i přesto, že jsem slepá vidím toho na zemi mnohem víc, než ty.'' Ušklíbla se při své poznámce a hlavu následně otočila směrem k vlčici, jenž se tu objevila zčistajasna..
Osud
Osud
Osud
Příspěvky : 10
https://verdewolves.forumczech.com

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Sat Mar 17, 2018 4:56 pm
~ Pobouřené živly ~ Sketch10
Jakmile vlci zareagovali přítomnosti vlčice Země odkašlala si, aby našpicovala uši. ''Vlci všech velikostí. Já jsem Earthea a představuji živel Země. Pokud chcete zachránit tuto zemi a žít zde, musíte přesvědčit mé sourozence, Firreona- Oheň, Aquaterru- Vodu a Airena- Vzduch, že stojíte za to, aby jsme vás nezničily. Je to vaše zkouška, zda jste hodni toho žít na místě, které jsme před lety vytvořili. Je to místo nikdy netknuté lidmi, vlky a všeobecně velkými masožravci. My máme mnoho podob- jsme Elementy. Ukažte nám, že zde nejste proto, aby jste zničili rovnováhu mezi životem býložravců.'' Rozezněla se silným hlasem, který nikdo nepřeslechl a všichni její slova plně vnímaly. ''A přesvědčit je nebude lehký úkol. Pokud máte nějaké dotazy rychle. Poté již nebude možnosti.''


Vlčice Clayre Silentew a vlk Serppent se na pár minut (3 příspěvky) proměnily na ovce. Clayre zřejmě kvůli drzosti a Serppent kvůli vycenění tesáků. Vlk Moone naopak získal schopnost Komunikace s malými býložravci za to, že se uměl v přítomnosti jednoho z nejmocnějších stvoření zachovat klidně a pokorně.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Sun Mar 18, 2018 11:40 am
Earthea, predstavuje element zeme? Elementál? Och, sme v riadnej brinde, keď sa nám nepodarí to o čom nám teraz vraví, pomyslí si pritom nervózne strihne ušami. Dalo by sa povedať, že keď sa alfa druhej svorky a jej podradený premenili v ovce, mal pocit, že ho to čaká tak tiež. No nebolo tomu tak, nič sa na Moonovom tele nezmenilo. "Som Moone Mayen, beta svorky Griffon, v skutku budeme sa snažiť aby sme si získali vašu priazeň. Prichádzame sem založiť nový domov pre nás a pre naších budúcich potomkov.." prehovorí rázne, no stále s rešpektom.
"Mal by som, kde by sme tvojích súrodencov našli?" opýta sa. Bola to vcelku logická otázka. "A, máme prejsť Vašou skúškou, či máme priniesť nejaké obetné dary?" položím na to druhú otázku - vskutku jeho rod bol založení čisto na spirituálnej bázy to znamená, že Moone sa narodil do duchovnej rodiny uctievajúce elementy. (Off, ďalší fakt o rode Mayen :3 :DD )
Sponsored content

~ Pobouřené živly ~ Empty Re: ~ Pobouřené živly ~

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru