Share
Goto down
avatar
Toshio
Příspěvky : 13


Postavení: xxx
Hlavní postava: Moone

Toshio

za Fri Feb 16, 2018 8:28 pm
Meno vlka: Toshio
Pohlavie: Samec
Vek: 0,5 roka
Rodina: Mama: Sedmička, Otec: Neznámy, Súrodenci: Ashmodeus (nie je tu)
Povaha: 
Toshio je zvedavý, inteligentný, ale však arogantný vlk, ktorý sa nebojí autorít. Nerobí mu problém povedať svoj názor a bojovať za neho. Rád skúma svoje problémy, problémy ostatných, a keď je problém vážny snaží sa ho vyriešiť čo nejednoduchším spôsobom. Nemá rád, keď ho ostatný považujú za obyčajného, radového vlka, preto sa snaží vyčnievať z obyčajnej spoločnosti a byť proste ten lepším vlkom ako ostatný.

Mágia: 
Plazma
Toshio dokáže jednoducho ovládať plazmu v plynnej forme, ale dokáže ju aj skvapalniť (útoky sú potom zaujímavejšie). Keďže plazma má vyššiu teplotu ako modrý plameň, dokáže pri obyčajnom vyvolaní podpáliť okolie na ktorom stojí Toshio. Toshio dokáže ovládať plazmu kompletne (meniť jej vlastnosti, teplotu, farbu, šírenie, spôsob zoslania…). Toshio vyvoláva plazmu zo svojej srsti, labiek z tlamy (v podobe lúča alebo ako draci chrlia svoj plameň). Dokáže svoju srsť premeniť v plazmu, spáliť súpera plazmou, existuje toho mnoho čo s ňou dokáže a iba on musí prísť k tomu tajomstvu na kloub

Zaujímavosti: 
Vďaka mágii je imúnny voči vysokým teplotám a ohňu. Po tvári má od narodenia rôzne znaky, ktoré však nemajú nič spoločné s jeho mágiou.
Dovednosti: 
Sila: 10
Rýchlosť: 20
Výdrž: 20
Obratnosť: 20
Inteligencia: 30
Vzhľad: 
Viz profilovka
Nick: 
Kayo

Schváleno~ Clayre
avatar
Osud
Osud
Příspěvky : 10
http://verdewolves.forumczech.com

Re: Toshio

za Sun Feb 18, 2018 1:43 pm
Souhlasím a schvaluju.
- Dinn
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru