Verde Império
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Území nikoho

+13
Kuroko De La Garmadon
Toshio
Tryst
Sedmička
Karai
Trayildottir
Kay Mayen de Mal
SophiaNoirMadden
Clayre Silentew
Moone Mayen
Looren
Serppent
Osud
17 posters
Goto down
Tryst
Tryst
Příspěvky : 39
Krátký popis : Dnešní jídelníček: prána


Postavení: xxx
Hlavní postava: Tryst

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Sun Mar 04, 2018 8:56 pm
Velké pláně
Ti dva mi přišli dosti komičtí. Malej nezbeda a matka, co sotva ví něco o světě. Přišlo mi jich trochu líto, přeci jen, odkázáni jen sami na sebe, to musel být těžký život. Při zmínce o blízké smečce nepatrně nakrčím čumák, jak jsem nasál pachy okolí. ...tráva, zajíc, vlk... Vlci!. Opravdu tu byli, už jsem je také cítíl, avšak, ne, to ne nemohla být smečka, její pach přebil přítomnost jiných vlků, co museli od nás být velice blízko. A to jsem si původně myslel, že jsem tu sám, asi nejsem jediný, kdo tu zavítal do těchto končin. Mírně se pousměji, pak se vrátím ze svého zamyšlení zpět do reality. Nevím, jak moc byla patrná má chvilková nepozornost, doufám však, že nijak znatelně.
Bohužel jsem tak nějak přeslechl, co to malé vlče zažbleptalo, abych tak přešel nějakému nedorozumění, mrknu nejdříve na toho malého, a následně na vlčici. Naštěstí jsem však hned získal odpověď.
„Oh, jasně... Já jsem Tryst, je to jako rys s téčky na začátku i na konci...“ v očích mi bleskne náznak pobavení. „Jsem tu nový...“ zahledím se do dáli, jako kdyby se odtamtud každou chvíli měl objevit někdo další. Přítomnost dalších vlků mě mírně znepokojovala, nutně by to nemusela být slabá vlčice s malým vlčkem. Když jsem ale nikoho nezahlédl, opět jsem zrak stočil ke společnosti. „A s kýmpak mám tu čest...?“
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Mon Mar 05, 2018 10:08 am
Kay / Veľké pláne
Sledujem ako sa dcerka hraje s loptov, pritom premýšľam. Bol som tu ja a ona. Ona sa viedla mnou, čiže každé moje rozhodnutie musí byť správne a bez omylu. Čo keby som náhodou šiel špatným smerom? Ohrozil by som svoju dcerku na živote - to by som si nikdy nedopustil. Syn ma zradil, zradil v zmysle, že nehodlal pokračovať v rodovej línii. Moja druhá dcerka, tá šla svojou vlastnou cestou. Ostala mi teraz iba Looren. Z myšlienok ma vytrhol náhli krik, zvolávajúci náš druh.
Natočím hlavou smerom k tomu vlkovi na ktorého som pred tým upozornil Looren. Sledujem ho až zastaví, Looren sa za mňa skryla. "Neboj malá," poviem jej, pritom sám ucítim pach ľudí, vychádzajúce z.. čo to? Vlk a kovové súčastky? Páni, to som ešte vskutku nevidel. Videl som rôznych krížencov, ale toto je nové.
"Ahoj," poviem neisto na to sa však postavím do dominantného postoja - postoja bývalej svorkovej Bety. "Kay Mayen de Mal a toto je moja dcera, Looren," predstavím nás a následne sledujem onu vlčicu. "A vy ste?" opýtam sa. Myšlienkou pritom zistím ako je na tom Fevris a s potravou.

// Fevris - https://www.howtotrainyourdragon.com/explore/dragons/flightmare
Toshio
Toshio
Příspěvky : 13


Postavení: xxx
Hlavní postava: Moone

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Mon Mar 05, 2018 10:23 am
Veľké pláne
"Toshio!" vykríknem hneď na to, keď sa vlk, ktorý sa predstavil ako Tryst sa pýtal na naše mená. Nie priamo ale cítil som, že som bol na svoj vek až nadpriemerne inteligentný oproti ostatným vĺčatám. Čím to asi bude? Som zvláštny? Som zrúda? Pri týchto myšlienkach stiahnem chvost aj uši a schovám sa pod mamino telo. Iným by sa mohlo zdať, že sa bojím toho modrého vlka, ale skutočnosť bola iná.
Trayildottir
Trayildottir
Příspěvky : 36


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Trayil

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Mon Mar 05, 2018 8:42 pm
Velké pláně
Aspoň ji za její projev neukamenovali, což byl u Trayil dosti veliký bonus, možná až příliš velký. Třeba ji to mohlo stoupnout do mozku, a taky že se to tak stalo. Jako by sama žárovka zablikala nad její hlavou, tak ona posoudila, že určitě to bude správný obrat k tomu, aby se rovnou posadila do přátelského křesla. A i v iluzi toho, že by je jakoby již znala už nějakých pár let, tak se rač také událo to, co by ani sama vlčí hlava nevykoumala. Přistoupila blíže s úsměvem na tváři od ucha k uchu, asi tím nejméně normálním a nejvíce nepříjemným, jaký jen mohl býti. Přece jen nechápala jak se normální vlci socializují nebo přinejmenším přátelí, totiž už pár let strávila let v izolaci.., s lidmi. Vlastně, dělalo ji to dost velké problémy i s nimi. Až do tohoto dne jejich pokynům těžko rozuměla. Ale heleďme se, aspoň k něčemu byla užitečná. Jako mazlíček? Jo, mazlík. Taková hojná profese, kde nemusela pohnout ani bokem na to, aby se nějak dřela. A to měla být zpočátku stroj, který bude plnit rozkazy. Haha, na to si vybrali špatného vlka. Zastavila se v nejistotě. A co když se mýlím? Co když mě nemají rádi? zamyslela se a hrábla tlapkou do země. Měla bych se držet dál, třeba by pak utekli! Tak jako ti před nimi. když tak nad tím bujně vzpomínala, tak ano, zahlédla i vlky i před nimi než sem vstoupila. Dali se hned k útěku, bez toho, aby k nim promluvila. Asi páchnu? pomyslela si a začenichala, ale nic zvláštního ji nepřišlo. Stále ji to aroma oceli a benzínu přišlo normální, jelikož s ním už nějaký ten rok i dva žila. Prudce zdvihla svůj čumák vzhůru a přeměřila si toho vlka, co ji oslovil. Vůbec ji nepřišel strašidelný, možná trochu vysoký, ale ne děsivý. Snažila se postavit na jeho úroveň, ale marně. Takže raději se nepokoušela ani vypnout hruď a napřímit se, to by ji ještě skříplo v obvodech a byla by v tahu. Ostatně, celý její systém stál za starou belu. Po jeho proslovu si vyklidila hrdlo lehkým odkašláním, než začala mluvit. ,,JÁ--!" zakymácela se na místě jako lístek z větvě, avšak udržela se před pádem. V pravý čas se její tlapka navrátila na stabilní pozici, díky bohu. Přišlo další odkašlání. ,,Já jsem Trayildottir, ale stačí Trayil, těší mě!" vypískla radostně, na rozdíl od vlka neměla ani krapet autority, ani se v ní nevzbuzoval nijak ohromující respekt. Nejspíše ji ani to vlče nebralo vážně. ,,Uhm, hledám tady.. skupinu vlků? Jak se tomu.." poslední tři slova si mumlala už pod čumák, nedokázala si vzpomenout. Tlupa? Armáda? Posádka? Ehrm, to nezní správně.. snažila se aspoň nějak zapůsobit, ale očividně ji to nešlo. Takže se snažila sovu chybu co nejrychleji napravit. A to nejšikovněji a nejefektivněji. ,,Hele! Jste zdejší?" zeptala se a naklonila hlavičku na stranu a ještě k tomu pootočila uši dozadu, její robotí ucho vydalo lehký bzukot při tomto prudkém pohybu. Asi si opravdu museli myslet, že něco s ní je HODNĚ, ale HODNĚ špatně.
SophiaNoirMadden
SophiaNoirMadden
Příspěvky : 25


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Sophia

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Wed Mar 07, 2018 1:06 pm
Velké pláně

*Už par dní se toulala po okolí, kdy její kroky procházeli lesy, loukami i snad pres nějakou řeku. Občas si ulovila i neco malého, ale opravdu to byl třeba obyčejný zajíc aby se vůbec najedla. Však její drobný krůček se najednou zastaví u nějaké pláně. Čumakem najese ty divné pachy, kdyz si všimne ze jsou nedaleko ni další vlci. Malinko se u kryje k zemi a zacne je obezřetně pozorovat, mozna ze zacne i povrkavat. Je to vážně už tak dlouho co nebyla mezi svýma a tak nevi jak se ma chovat.* //Sophie! Okamžitě se uklidni! Třeba te neviděli.//*Proběhne ji hnedka hlavou a ona zůstane prikrcena a stale je sleduje.*
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Wed Mar 07, 2018 1:40 pm
KAY / Veľké pláne
Sleduje onu neznámu vlčicu, pritom si svoju dcéru drží blízko pri tele. Vypočuje si jej slová než nakoniec prikývne hlavou. "Teší ma," odpoviem, no svoj chvost a vôbec... celkový postoj nemení. Na to, vďaka svojej mágii ucíti prítomnosť ďalšej vlčice, ktorá sa schovávala a nenápadne nás sledovala. 
Prosím, o vašej prítomnosti už viem. Neschovávajte sa, pošlem myšlienku onej neznámej vlčici (Sophia) a pohľadom žmurkne na Trayildottir. "Svorka a nie. Pred chvíľou sme sem prišli."
SophiaNoirMadden
SophiaNoirMadden
Příspěvky : 25


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Sophia

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Wed Mar 07, 2018 1:50 pm
Velké pláně

Nepřišli ji nebezpečný, ani ale to že by za nima měla jít. Čekala snad az prijde ta správná situace? Nebo snad čekala na to az ji o svítí duch vlčí? Co když měla chut jen lovit a nebo snad najít přátele a rodinu? Kdyz se ji do hlavy dostala ta slova hned se na rovnala, naklonila hlavu na stranu a Zaknucela.//Jak to udelal?//*Věděla odkoho to šlo a tak se teda pomalu zvedla a vydala se s hlavou sklopenou k nim, kdyz nastávala další pachy okolo sebe. Snažila se byt klidná a soustředěna, ale však její pozornost zůstala u malého vlcete (Looren). Možná to vypadalo ze se usmívá, mozna to vypadalo ze cení zuby, ale spíš se usmivala. "Zdravím vás, omlouvam se jestli jsem vas nějak vyrusila." Zaknuci, kdyz hlavu sklopí k zemi úplně a její krok se zastaví pred Kayem a jeho dcerou.
Clayre Silentew
Clayre Silentew
Admin
Příspěvky : 78
Krátký popis : Měsíční královna


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Clayri♕

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Wed Mar 07, 2018 2:37 pm
Looren - Velké pláně
Schovávala se za tělem svého otce a podezřívavě sledovala robotickou vlčku. "Smrdí něčím hnusným." Pověděla, možná se to robovlčky trošku dotkne, ale ten puch ji dráždil čumáček. Když v tom nepotřebovala ani vidět okolí a poznala, že je nedalo další vlčice. Viděla to pomocí svých tlapek. Oddálila se trošku od svého otce a schoulila se do klubíčka, přičemž před ní se objevil černý třpitivý krystal za kterým se schovávala. Loo sice neví, že jej přivolala právě ona, ale je to tak. Její magie se pomalu ukazuje a závisí na její náladě a pocitech. Právě se cizích vlků bála a proto krystal se objevil jako skrýš před ostatními.. Ačkoliv na pláních kde nic nebylo, to nebylo jednoduché.. Vždy chtěla pozornost jenom pro sebe.. Toto stěhování v ní něco zlomilo, jenže hned jak to překoná bude to lepší a zase bude chtít být tou malou hvězdou a mít všechnu pozornost..
Trayildottir
Trayildottir
Příspěvky : 36


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Trayil

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Wed Mar 07, 2018 5:17 pm
Velké pláně
Jak tak k nim vzhlížela tak si uvědomila, že něco mohlo býti špatně. Prostě ji to nehrálo do not, jak by si sama představovala. Asi se ji zdálo strašně lehké se přátelit a rozdávat kde komu úsměv na tváři, avšak očividně se mýlila. Zmateně zabodla pohled do země, jenž si ji chvíli prohlížela, než se odklonila hlavou na stranu. Střihla uchem při slovech vlčete. Nakrčila čumák a sklouzla pohled po suché trávě a popraskané zemi, která se pod ní rýsovala, skoro jako by se měla v krátkém okamžiku rozpadnout na několik kousíčků. Já ji smrdím? pomyslela si, byla tímto oznámením celkem dotčena, avšak nehodlala spustit déšť slz. Potřásla hlavou při těch informacích, které ji vlk oznámil. Pohlédla mu do tváře a nijak se moc nevyjadřovala, spíše jen tupě kývla, skoro jako by jeho slova přeslechla. Do toho se však zapletla ještě jedna vlčice. Nechci je rušit.., takže čas vykročit! oznámila si a jako na povel se otočila, ani se nějak nerozloučila. Jenom jim věnovala poslední úsměv, kdo ví kdy ji zase uvidí. Možná za den, měsíc, třebaže i rok? Těžko říct. Ale bylo jasné, že to nebude naposledy, co se nimi potká. Ale tak, když jim smrděla, tak proč by se mezi ně pletla? Jasně, chtěla se dozvědět víc, ale zase nechtěla být neskutečně drzá. I když si někdy svého chování ani nepovšimla. Pro tentokrát hodlala mlčet. Avšak na jak dlouho? Nevydržela by dlouho bez toho, aby nemohla říct ani hlásku. Potřebovala se zabavit.., ale jak? To jest sama o sobě otázka času, trpělivosti a několik dalších nezodpovězených faktů. Vykročila si to do širokého daleka, ale stále hledala něco.. nebo spíše někoho.
Kierran Jur Kakhard
Kierran Jur Kakhard
Příspěvky : 24
Krátký popis : Někdo, kdo obětoval příliš mnoho.


Postavení: xxx
Hlavní postava: Tahle

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Wed Mar 07, 2018 7:58 pm
Někde kdesi mimo území a ještě kdesi za hranicemi- Velké pláně
Zhluboka se nadechl, netušil jak dlouho už letěl, ale křídla z vody byla docela odolná, nemohl ale tvrdit, že magii spojenou s mrazením by zvládla. Jak pomalu plachtil vzduchem si všiml, že pod ním se vyskytuje již nějaká známka skupiny vlků žijící na jednom území. Bylo tu něco, čemu se dalo říkat smečka a nebo taky něco, co bylo míchanice všech těch pachů. Rozhodl se tedy spíše zamířit tam, kde by mohlo být více bezpečno, čili na území nikoho. Jak tak plachtil dále vzduchem, tak jej zaujalo hlavně místo velice zelené. Kde se rozhodl, že přistane. Jak se tak blížil k zemi, tak si všiml, že nejspíše přistane vedle vlčka oranžové barvy. Z té výšky to vypadalo jako štěně, ale když konečně mohl cítit půdu pod nohami, tak poznal, že je to vlastně vlčice a dospělá. Nebyla již možnost odletu, protože vodní křídla si bez vody nemohl vytvořit. Nezbývalo mu říct nic jiného než trapné "Ahoj." Pak na cizinku koukal jako by mu uletěli včely.
Trayildottir
Trayildottir
Příspěvky : 36


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Trayil

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Wed Mar 07, 2018 8:17 pm
Velké pláně
Moc se nevzdálila od místa, kde před chvílí se zastavila, avšak nijak se neohlížela, ještě se nechtěla více ztrapnit, i když na to měla talent a v nějaké té míře byla za nějž pyšná, jenže v tento moment se to nehodilo. Ocas se ji zhoupl zahanbeně, při vzpomínce na to, jak si nemohla vzpomenout na ten jediný název, který ji teď utkvěl v hlavě jako klíště, které se nechtělo vůbec pustit. Bylo to nepříjemné, avšak také uspokojivé. Pocity se ji mísily, jako by někdo naléval do sklenice vína vodu a do vody sklenici vína, v tomto trpěl ten její chaotický mozeček a lámal si nad tím hlavu, jako by šlo o něco vážného. Ale vždyť to JE vážně. utvrdila nerozvážně, jako by opravdu na tom záleželo. A smečka.., tu musím ještě najít, jenže co ji najdu, tak TAM teprve započne můj domov, moje sny, mé cíle! opravdu se pokoušela sama sebe povzbudit? Tak to bylo k smíchu. Jenže svou situaci se snažila brát vážně, i když ji to moc nešlo. Ale pro tentokrát ji vyrušilo z myšlenek něco, co ji nechalo zastavit. Pohlédla vzhůru a rozvířila svá víčka od sebe, přičemž zdvihla ouška ve své kuriozitě. Co? Kde? Jak? Proč? její vědomí se probudilo a začalo zmatkovat. Ustoupilo o krok dál, až si sedla na zadek z tohoto šoku. ,,Eee-uhh.., a-ahoj?!" vyjeveně zírala na vlka, jako by spadl z Marsu. Zamrkala nevěřícně, aby se ujistila, že byla při sobě. Zmátlo ji, když se třeba ani neprobudila. Co to má jako znamenat? vlétlo ji do myšlenek toto tornádo nepochopení. ,,K-kdo jsi?!" zdvihla se ze svého místa a oklepala se, ba na něj dokonce mířila svým čumákem s velmi podezíravým pohledem na tváři.
Moone Mayen
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Wed Mar 07, 2018 10:02 pm
KAY / Veľké pláne
Iba s povzdychom pokrúti hlavou, keď začuje to čo povie Looren. Chápe to, že je malá a ešte nevie čo by dokázalo vlka uraziť a čo nie, ale rovnako chápe aj to, že sa bojí. "Looren, takto sa nehovorí," prehovorí k nej. "Keď tak, povedz, že má zvláštny pach, ju?" pozrie očkom na svoju dceru, no potom otočí hlavu k tej robo-vlčici s ľudským pachom, ktorá však už bola na odchode.
Na to otočí hlavu k druhej neznámej vlčici - nezabudne zachytiť jej myšlienku. Och, dokážem komunikovať v mysli. Pošle jej myšlienku. "Ale v poriadku. Ospravedlňovať sa veru nemusíte," povie jej pokojným hlasom. V skutku, by sme ale už mali ísť. Looren by z toho dostala ochvíľu záchvat.. S povzdychom si pomyslí. "Looren? Čo by si povedala na to, keby som zavolal Feva a šli niekde do lesa?" opýta sa svojej dceri.
"Ak by ste sa ma chceli spýtať, že či som miestny alebo viem, že či tu je nejaká svorka tak bohužiaľ, neviem.." stihne povedať mu neznámej vlčici.
SophiaNoirMadden
SophiaNoirMadden
Příspěvky : 25


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Sophia

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Thu Mar 08, 2018 9:05 am
velké pláně

Sleduje jak odchází ten zvláštní vlk i to co provedlo to vlce. Nevi co ma dělat, v hlavou ji běhají různé myšlenky a hlavne ta o tom co se zde deje, ale kdo by se ji divil ze se boji že? Rychle udělá dva kroky od něj a stáhne ocas. Kdyz dostane další myšlenku, tak zaknuci vážně je pro ni tohle neco nového, ale přeci jen i známého. Chvilku je pozoruje a pak se odhodlá zeptat jenže ma to cenu? Kdyz on ji vlastne odpoví na to aniž by se zeptala.//Ach, mno tak zase půjdeme.//Povzdechne si v mysli a narovna se. Ach, dobře, i tak vam děkuji za odpověď a no asi pomalu půjdu.." //nějak se mezi vlky necitim a nevim proč//Dodá v myšlence a podiva se na Kaye."No tak jsem vas rada poznala, zatím se mějte" Dodá tiše a pomalu se odebere pryc, kdy ma stale sklopeny ocas.
Looren
Looren
Příspěvky : 8


Postavení: xxx
Hlavní postava: Clayre Silentew

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Thu Mar 08, 2018 9:49 am
Velké pláně
Skloní ouška ještě víc. ''Promiň..'' Houkne na odcházející vlčku a omluvný pohled vrhne i na otce. ''Joo. Na Fevovy, do lesa.'' Přikývne, ale stejně si vyskočí na záda otce. (Jako to dělával Diego :c ) Při mazlila se k jeho krčku a čekala, až ji odnese od tolika cizích vlků a pachů co ji dráždí čumáček. Nesměle potom koukne i na tu další příchozí a nakloní hlavičku na stranu, ale tentokrát nic neříká a mlčí.
Kierran Jur Kakhard
Kierran Jur Kakhard
Příspěvky : 24
Krátký popis : Někdo, kdo obětoval příliš mnoho.


Postavení: xxx
Hlavní postava: Tahle

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Thu Mar 08, 2018 9:52 am
Velké pláně
Nahodil nevinný úsměv. Ano, cítil se za sebe teď trapně. Co se tak koukal na onu vlčici, tak si všímal toho, že je vlastně jiná. Měl se jí bát nebo jen dál stát? Vlastně i on sám byl jiný. Byl jiné krve než další vlci, dokonce i byl trošku jinak cítit. Vlčice před ním však byla taky jinak cítit. "Jsem Kierran, Kierran Jur Kakhard." Představil se vážným hlasem a usmál se na ní. "Nemusíš se bát, sám jsem jiný než ostatní vlčí." Snažil se jí uklidnit. Tušil, že se musela cítit hrozně kvůli komu čím je. Necítil se dobře jen kvůli tomu, že vedle ní takhle přistál. Koukl se na ní ještě jednou a zastřihal ušima. Konečně mu bylo vidět do očí barvy modrého kamene. No, uvidíme jak ta vlčka bude reagovat.
Kay Mayen de Mal
Kay Mayen de Mal
Příspěvky : 7


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Moone Mayen

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Thu Mar 08, 2018 10:00 am
Veľké pláne -> Hranice svorky Griffon
Začujem myšlienky onej vlčice, ktorá sa ani nestihla predstaviť - no prikývnem jej. "Samozrejme. Pochybujem, že ešte nie. Však, tento svet je v skutočnosti príliš malý," prehovorím no na to iba sledujem ako pomaly odchádza. Nakoniec zacítim ako na mňa vyskočí Looren a očkom sa na ňu pozriem. Vyvolalo to vo mne spomienku na Diega. Som strašný otec. Pomyslím si. Jediné šťastie je to, že Loo nevie čítať myšlienky, ináč by ma to mrzelo omnoho viacej. Nepovedal som žiadne slovo, proste.. Feve? Pomyslím si. Jo? 
Dostanem odpoveď na to k nám pristane môj dračí stážca s niečim čo držal v papuli. "To je obed? No dobre.." prehovorím. "Ideme, zjeme si to potom v lese.." pozriem na draka a pak na svoju dceru. Vyšplhám sa na dračí chrbát, dcerku položím vedľa seba a na to, Fevris roztiahne krídla a máchnutím krídieľ sa vznesie. Zamieri si to k najbližšiemu lesu - no, to sme nevedeli, že je to územie svorky.
Looren
Looren
Příspěvky : 8


Postavení: xxx
Hlavní postava: Clayre Silentew

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Thu Mar 08, 2018 10:06 am
Velké pláně -> Hranice smečky Griffon
Spokojeně se mazlila k jeho krku, než přilétla obří ještěrka Fevris a vylezli na ni. ''Letíme.'' Zapištěla nadšeně. Sama křídla neměla a tak se ji to celkem zalíbilo, však když cestujete tak dlouho, přejde vás to po chvíli. Tam ji otec ze svých zad sundal a tak se vyvalila na zádech Fevrise, kterého když viděla poprvé pěkně zahryzla do šupinatého ocasu. ''Oběěěd.'' Zazubí se, když vlétávají do lesa..
Sedmička
Sedmička
Příspěvky : 6
Krátký popis : Zaostalá podivínka.


Postavení: xxx
Hlavní postava: Jive de Mal

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Fri Mar 09, 2018 12:55 pm
/Velké Pláně/
Převalovala jsem se sem a tam, byla jsem docela dost mimo. Kolem mě se nakupilo tolik vlků, ikdyž později většina z nich odešla. Nebyla jsem schopna vnímat vůbec nic. Bylo mi tak špatně, možná z dehydratace, možná z hladu či čehokoli jiného. Možná ve mě začali opět pracovat ty uměle vytvořené hormony, kterými mě krmili v laboratoři a to mě hodně poznamenávalo. Kdo by řekl, že s tímto budu mít problémy do konce života?

//Sophi, u nás se nehraje emote stylem, ale knižním... hodně lidí to mate.
Tryst
Tryst
Příspěvky : 39
Krátký popis : Dnešní jídelníček: prána


Postavení: xxx
Hlavní postava: Tryst

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Fri Mar 09, 2018 4:33 pm
Velké pláně
Ačkoli jsem to nečekal, jako první se ozval ten drobný chomáček chlupů, co se krčil u své matky. „Těší mě. Hmm, Toshio, zajímavé jméno,“ na oplátku dodám a spokojeně pokývu. Ten maličký se však ještě víc zachumlal do bezpečí matky, jako kdyby se mne bál. Ale co je na mně tak děsivého? Mám na sobě snad krev či co? Napadne mě vzápětí, avšak po nepatrném shlédnutí mého modrého kožichu žádné stopy rudé tekutiny, či jiných nepěknỷch drobností nenaleznu.
Otočím se na vlčici, ale ta čím dál více vypadá, jako kdyby se její mysl mílovými kroky vzdalovala od těla. Podivně ospalá, možná trochu bledší, to není dobré... Musím ji nějak pomoct, jinak bude zle! Bleskne mi hlavou. Ale co ji tak jenom může být? Léčitel nejsem, a proto zkusím nejrychlejší způsob zjištění problému. Zeptám se.
„Je všechno v pořádku? Nevypadáš zrovna jako kdyby jsi každou vteřinou mohla vstát a radostí se rozběhnout po louce...“ začnu pomalu a srozumitelně mluvit k vlčici, s menší obavou v hlase. S otazníkem v očích se kouknu i na Toshia, zda by alespoň on nemohl odpovědět. Ten alespoň vypadal zdravě.
Trayildottir
Trayildottir
Příspěvky : 36


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Trayil

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Fri Mar 09, 2018 6:26 pm
Velké pláně
,,Rran-rran džur Kekhard.., jak že to?" prohlížela si vlka před sebou a natočila hlavičku na stranu při této otázce. Opravdu byla pomalejším inteligentem a vše se učila svým stylem, takže opravdu pomalým a znuděným. Což kde komu ubývalo času, a proto kde kdo raději si šel po svých, než aby se u ní zaostával. Bylo to celkem smutné, ale naštěstí Trayil to nikdy nepochytila, bylo ji to jako líto, ale nic si z toho nedělala. Ocas se ji zakmital při jeho dalších slovech. Ale vždyť nevypadá tak odlišně. když se na něj tak koukala, tak si na něm nic divného nevšimla. Vypadal jako kterýkoliv jiný vlk. Avšak ji docházelo úplně něco jiného. ,,Já jsem divná?" zamumlala si pod čumák a zatvářila se, jako by ji někdo vrazil kudlu do zad. Ale nakonec uznala, že by tento vražedně roztomilý pohled věnovala vlkovi. Všimla si, že dokonce odhalil své oči, ale ji to nijak extrémně netrápilo. Jsou jen modré, co je na nich tak zvláštního? přimhouřila své živé oko a robotické jen otočila na nějž. ,,Jak to myslíš - jiný?" našpulila pysk a přitančila rovnou k němu, přičemž se postavila na špičky, aby na něj dosáhla, přesněji aby se podívala rovnou do jeho tváře. Chtěla být hrozivější, jenže.. kdo by si o ni myslel, že vypadá strašidelně? Nikdo.. krom těch brouků, co naposledy při cestě zašlápla. Chudáci..
Sponsored content

Území nikoho - Stránka 2 Empty Re: Území nikoho

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru