Share
Goto down
avatar
Rune
Admin
Příspěvky : 2
Krátký popis : Ne každý s křídly může létat, ne každý bez křídel


Postavení:
Hlavní postava:

Registrace - Rune

za Fri Apr 13, 2018 1:03 pm
Jméno:
Runávia "Rune"
Pohlaví:
Samice
Věk:
3 roky a něco málo
Povaha:
Rune na první pohled působí jako klasická, tuctová, povrchní vlčice. Působí tak i na pohled druhý a pokud se s ní dáte do řeči a vydržíte chvíli poslouchat její řeči, velice rychle nabudete dojmu, že je taková doopravdy. Ničím zajímavá. Zvládá povídat celé hodiny o nudných a nezajímavých věcech, probírat klasické drby jako kdo je čí partner, kdo koho má a nemá rád... Jenže věc se má tak, že ona taková doopravdy není, jen se naučila velmi dobře předstírat, jak obyčejná je, že tím kdekoho zmate. I když si ráda vyměňuje drby s ostatními, dává si dobrý pozor, aby nepřekročila onu tenkou hranici a nepřešla k přímím pomluvám. Nikdy neříká vlkům za zády věci, které by jim nedokázala říct i do obličeje a které nemyslí upřímně. Díky své magii vidí svět jinak, než většina ostatních vlků a pokud by se jiný vlk s magií telepatie pokusil číst jí myšlenky, objevil by docela jinou, intelektuálně založenou a přemýšlivou vlčici. Tuto svou stránku ukazuje jen vlkům, kteří jsou její dobří přátelé a kterým opravdu věří, nebo pokud se dostane do situace, ve které prostě musí vzít věci do svých tlapek. Není dominantní, nesnaží se za každou cenu získat vyšší post a i když by s postavením Omegy nebo kappy nebyla zrovna spokojená, zvykla by si. Ovšem jako každý jiný vlk  je ráda, když ostatní ocení, jaká je, ať už si jí všimne alfa a dá jí lepší post, nebo když někdo pochválí její nápad. Průměrně ambiciózní a zdravě soutěživá vlčice, dalo by se říct. Užívá si každého okamžiku života, je věčně optimistická a vůbec jí nevadí chovat se sem tam jako vlče a třeba prohánět barevné motýlky na louce. Vždy nechává ostatní, aby si o ní vytvořili vlastní názor a i když se v ní mýlí, neobtěžuje se je opravovat. Jednoduše řečeno, když ji nevidí takovou jaká je, jejich chyba.
Její velkou vášní je rozhodně minulost, historické události a všechny možné příběhy, ráda i vypráví a poslouchat dokáže dlouhé hodiny. Co se týče lží a manipulace, sama ani jedno příliš často nepoužívá, spíš řekne méně a nechá druhého dojít ke špatnému závěru. Ve smečce se chová k nižším postům mile a u vyšších si na vlky vždy udělá vlastní názor a i když naoko někoho respektuje, ve skutečnosti tomu tak nemusí vůbec být, její chování a její myšlenky a můžou velmi lišit.
Zajímavosti:
- Má strach z výšek a z létání.
- své jméno dostala proto, že jako vlče měla kožíšek téměř celý pokrytý zvláštními znaky, které později většinou zmizely.
- její oči jsou šedomodré, ale v tak světlém odstínu, že působí jako bílé
- rolnička na jejím obojku necinká.
- znaky na jejích předních nohách se můžou měnit, ať už v závislosti na jejím přání nebo samy od sebe. Občas odrážejí její emoce, když je například rozrušená, můžou se rychle přelévat a netvořit jasné znaky.
Magie:
Runy
Jak už napovídá její jméno, její magie jsou runy. Právě proto ho také dostala. Magie jí dává schopnost vidět svět jako změť různých znaků, které pak pro svou magii používá. Nevidí tak automaticky, tuto schopnost může vypnout a zapnout. Její magie zahrnuje spoustu a spoustu kreslení, aby ji totiž mohla pořádně použít, musí si nejdřív zhmotnit hůlku. (Nevypadá jako kouzelnická, daleko víc připomíná zdobenou a lakovanou čínskou jídelní hůlku.) S tou pak kreslí buď do vzduchu, do hlíny nebo na nějaký předmět a to tak, že ji buď vezme do tlamy, nebo s ní levituje. Pokud nekreslí na nic hmotného znaky se zobrazí v podobě barevného, nepříliš intenzivního světla. Pomocí této magie může zhmotňovat věci a nebo měnit vlastnosti už existujících předmětů, aby ale mohla něco upravit nebo pozměnit, musí kreslit přímo na onu věc. Může tak dosáhnout prakticky čehokoli, ale její magie je někdy docela náročná na čas a přesnost, co jiní dokáží myšlenkou, ona musí nakreslit. Runy, které používá, můžou vypadat jakkoli a ona sama má díky magii také schopnost okamžitě poznat, co který znak znamená, i když ho nikdy předtím neviděla. Pokud narazí na znak s více významy, může si vybrat, jak bude fungovat. V případě nutnosti může využít i proměnlivosti srsti na jejích tlapkách, vytvořit na nich libovolnou runu a pak ji dotykem použít, tento způsob je ale náročnější jak na provedení, tak na energii. Aby mohla nějakou runu použít, musí ji nejdřív znát. Má na ně dobrou paměť, proto jí stačí vidět ji jednou a bude ji umět přesně nakreslit. Runy může objevit buď pomocí schopnosti vidět svět jako znaky nebo je jednoduše pomocí experimentů vymyslí, i když něco nakreslí, znak začne fungovat až když ona rozhodne, že je hotový, malá chyba může změnit význam, proto bývá dost opatrná. Jediná runa, kterou zná už od narození, je ta, která zruší působení jiné nebo obecně odstraní vytvořené nebo nalezené předměty. Může používat i kombinace několika a znaky, které nakreslí, může odstranit nebo změnit jen ona, i přestože ostetní vlci můžou používat vlastní magii nebo sílu, aby ovlivnili co vytvoří. Nemůžou tedy nic udělat se znakem samotným, dokáží ale vzdorovat jeho účinku a následkům. (V případě magií, které dokáží vyrušit cizí magie pak záleží na levelu - musí být vyšší, než má ona, aby jí mohli zabránit magii použít. Pokud by měli stejný level, byl by to boj spíš na výdrž.)
Vzhled:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nick: Hlásí se Richu, ale je mi celkem jedno, co tam budu mít, hlavně abych se poznala.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru