Share
Goto down
avatar
Taewai
Příspěvky : 2

Taewai Essa

za Sat Mar 24, 2018 10:51 pm
Jméno: Taewai

Pohlaví:  samice/liška

Věk:  4 roky

O postavě:

Povaha: Taewai je velmi klidné povahy. Miluje samotu a nenávidí dotěrné vlky. Je stydlivá a plachá. Neodepírá si přátelství, to ne, jen když už jste přítelem, nebuďte dotěrní. Je poměrně naivní, protože není se společností moc zkušená, takže věří všemu, co jí podstrčíte pod čumák. Je ale celkem dobrosrdečná a loví opravdu jen z hladu. Co ještě miluje, jsou západy slunce a noc. Noční obloha, noční vzduch, noční atmosféra, měsíc, všechno spí a nic ji neruší. Celkově je takový snílek, takže ji nejčastěji najdete, jak někam zasněně hledí. Létá, potápí se, zbožňuje vodopády. Když už se ale dostane do společnosti, naslouchá. Je to taková vrba..

Zajímavosti: Když už jsme u té vrby.. Nemá jednu nohu, vlastně má, ale je to větev. Důvodem je to, že její otec byl proklet matkou jeho partnerky(Madaera), která ovládala temnou magii, jíž byla posedlá a kterou se tak dlouho učila ovládat. Když si tedy Khar’ul přivlastnil Francessu, nemohla to Madaera unést a proklela ho. Prokletí ale nebylo vidět na něm. Khar’ul s Francessou si tedy mysleli, že se kletba nepovedla, takže Khar’ul a Francessa si pořídili vlčata zcela bez počátečních obav. Ale bylo jen jedno. A to byla právě Tae. Ukázalo se, že Madaera (Francessina matka) neproklela přímo Khar’ula, ale jeho potomka. Jejich další vrh (kde byl mimo jiné i Taewaiin bratr Derremon, který je na niwatském území) byl již v pořádku. Ale Tae v pořádku nebyla. Nejen, že byla z části strom, ještě ke všemu se narodila bez hlasu a šíleně hubená a droboučká a její jedovatě zelené oči jí a její rodině mají připomínat skutečnost, že je taková kvůli prokletí, protože tyto oči zdědit nemohla ani po jednom z rodičů. +má křídla a ráda spí na stromech.

Magie: Prokletí už ale na magii žádný vliv nemá. Její magií je zářivá a třpytivá mlha, díky níž se umí teleportovat, ovšem čím více magii trénují, tím dál se umí teleportovat. Díky magii ale může zahalit sebe nebo kohokoli jiného do mlhy a tak se schovat či uniknout. Mlha samotná má purpurovou barvu a střpytí se modře a celkem výrazně.

Vzhled: viz. Avatar

Nick: Taewai

Hlavní postava: Cynthia Silentew
avatar
Clayre Silentew
Admin
Příspěvky : 78
Krátký popis : Měsíční královna


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Clayri♕

Re: Taewai Essa

za Sat Mar 24, 2018 11:51 pm
Schváleno c:
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru