Share
Goto down
avatar
Gabriel S. Tyron
Příspěvky : 3


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Gabriel S. Tyron

za Mon Mar 12, 2018 8:25 pm
- Jméno: Gabriel Sebastian Tyron
- Přezdívka: Gabe, Bastien, Bast, Seb, Tyro (nejčastěji Tyro a Gabe)
- Věk: 6 let
- Postavení: Dříve alfa, dnes vyhnanec
- Rodina:
- Rodiče: matka: Adelaide | otec: Maro
- Sourozenci: bratr: Maro
- Bývalý partner: Maika
- Potomstvo: ---
- Magie: Stínová magie
- Stínová magie se zkládá z několika schopností, které k ní patří, není to magie jako taková:
- Ovládání stínů: Vlastně kterýkoliv stín který vidí dokáže rozpohybovat v jiném rytmu, než v jakém se pohybuje jeho "předloha". Stíny může natahovat, zmenšovat..dá se to použít k vytvoření iluzí a nebo k odlákání nepřítele. Chtělo to ale dost cviku.
- Procházení stíny: Díky stínům se může "teleportovat". Avšak nikdy se nedostane přesně tam kam chce, pokud si není jistý, že tam není stín ke kterému by se mohl upnout. Nemůže se napřílad teleportovat z lesa na louku, kde je jen a pouze tráva. Pokud chce projít stínem, musí být stín větší než je on sám. Na tuhle cestu stínem může vzít i dalšího tvora. Jednou z nevýhod tohoto cestování je, že pokud neví kam přesně chce, může se dostat taky někam úplně jinam. Jeden takovýhle "průchod" mu vezme hodně síly a nemůže jej opakovat více než dvakát týdně. Pokud se pokusí o větší vzdálenost než je deset kilometrů tak nemůže tuto schopnost používat po celý týden nebo i déle.
- Lepší schopnosti po tmě: Po setmění je silnější než jiní vlci, je mnohem energičtější než ve dne a také po tmě vidí. Navíc se mu po tmě rychleji léčí rány - rána způsobená ve dne se hojí pomalu a špatně, rána způsobená v noci je do úsvitu prakticky pryč, ale záleží na rozsahu zranění.
- Zajímavost: Jeho stín si hraje sám se sebou, chová se jinak než Tyro samotný.

- Charakteristika: Kolem Tyra se vznáší jakási aura tajemna. Je z něho dobře cítit, že si v minulosti zažil velikou bolest a je také znát, že je to právě ta věc kvůli které se chová tolik uzavřeně a tiše.
Většinou je někde stranou, leží a rozjímá. Má nejraději klid, ale pokud se dostane do společnosti tak se mu poměrně rozváže jazyk a on je schopný normálně mluvit a dokonce občas i použít nějaký ten vtípek. Málokdy to je ale vyloženě vysmátá nálada, častěji působí vážně. Když se ale ukáže něco co ho potěší tak se nebojí dávat najevo emoce. Je to dobrá zpovědní vrba. Když k němu někdo přijde s problémem vyslechne si vše a když to jde tak je schopný to i vyřešit. Jeho velikým problémem je, že pro dobro ostatních by se nechal zabít. Kdyby za ním přišla vlčice, že jí nějaký vlk ublížil, nemá žádný problém jít a pořádně onomu vlkoušovi ukázat zač je toho loket. Vzhledem k jeho vzrůstu mu není ani nepříjemné jít proti přesile, spíše to uvítá. Většinou když dojde na rvačku s normálními vlky tak se cítí jako zbabělec, uvědomuje si totiž že vzhledem k jeho vzrůstu má i mnohem větší sílu a není to tedy férový souboj, ale dobře ví kde je hranice kterou nesmí překročit aby někomu při použití svojí síly neublížil.
Nesnáší když si jeho stín hraje sám se sebou a vyvádí divné kousky. Ale pomalu se to naučil ignorovat.
Je dost zvláštní, že navzdory jeho síle mu nějak nestouplo do hlavy, že by byl něco víc než jsou ostatní. Naopak se cítí kolikrát spíše jako odpad..ale za to nejspíše může stará smečka, díky níž se cítí vinen ze smrti Maiky a jejich vlčat.
Tím jsme se dostaly k jeho zahloubanosti. Je pro něho lepší když s ním někdo je a mluví na něho. Když to tak není tak mívá často černé myšlenky..i přesto se do společnosti dalších nijak necpe. Přišel by si tak hloupě.
Mimo tohle má Tyro neskutečně dobrou a přátelskou povahu, kterou se dokáže získat důvěru většiny vlků a častokrát i srdce vlčic. Bohužel, kvůli jeho pochroumané minulosti se bojí někomu něco vyznat, natož s někým být ve vztahu. Moc se bojí, že by mohl zase přijít někdo, kdo by onu osůbku zranil nebo zabil a on už na bedrech nese vinu za smrt jeho vlčat a jeho milované. Neví kolik bolesti ještě dokáže unést.
Ačkoli od malička toužil po tom stát se alfou, což se nakonec splnilo tak od doby co zabil jeho bratr Maiku o možnosti být alfa nechce ani slyšet.- Minulost: Tyro se narodil ve dvojčatech, spolu se svým bratrem Marem. Už když se narodil byl větší než jeho sourozenec. Rostl rychleji, musel víc jíst, rodičům přidělával starosti, ale nemohl za to. V jednom roku byl téměř stejně veliký jako jeho otec, růst se samozřejmě nezastavil a on rostl více a více. Co se jeho vztahů týče, nikdy se neměl doopravdy rád se svým bratrem, ale snažili se naoko tvářit, že je mezi nimi všechno v pořádku a celá smečka jim to věřila. Co se zbytku rodiny týče tam matku zbožňoval a k otci vzhlížel. Byl pro něho neskutečně důležitý a uznával jej jako autoritu. Toužil po tom, stát se alfu stejně jako on, být vůdcem a být tím, kdo ukáže svojí smečce správný směr a ochrání ji v nejhorším. Tomuto snu přispívalo to, že byl starši z dvojčat a po smrti otce se alfou měl sám stát. Tyro byl už od malička uzavřenější a tak byl o něco méně oblíbený než jeho bratr, to se ale postupem času odsunulo do pozadí. Jeho růst se zastavil až v pěti letech, kdy jej začali přiměřovat velikostí k medvědům. Rodině i smečce to vyhovovalo - mohl celou smečku v klidu bránit. Často si bral noční hlídky kvůli jeho schopnostem, které zesílili každou noc. Smečka jej začala milovat celá, až na bratra.
Jednoho večera se mu stalo, že šel znovu obcházet tábořiště, jestli je vše v pořádku. Tehdy slyšel výstřely. Nic nad tím neváhal, ještě nebyli všichni členové smečky v jeskyni Pokud byli nějací v blízkosti lovců, musel je ochránit a byl odhodlaný to udělat klidně i vlastním tělem. Tehdy našel zbývající členy smečky, jak táhnou raněnou vlčici. Neznal ji, nevěděl o koho jde. Viděl jen to, jak do nich lovci pálí ze zbraní. Nic neváhal a skočil mezi ně. Utržil několik ran a nehezkých zranění. Lovce vyloženě rozprášil a pak běžel zkontrolovat jak je na tom smečka. Jeho otec ležel na zemi a silně krvácel. Léčitelka byla v jeskyni, o ničem nevěděla. Neváhal a začal otce zvedat, aby jej mohl zachránit, to už ale nemohl stihnout. A tak byla ona část smečky, včetně jeho bratra svědkem toho, jak starý alfa předal "žezlo" svému synovi.
Otce pohřbili na místě, kde to měl nejraději. U jezera pod obrovitým dubem a Tyron mohl začít s vedením smečky. Zamlouvalo se mu to, ale ačkoli mohl roli hlídače předat někomu jinému, nepředal. Namísto toho pořád hlídal. Vlčice kterou tehdy celá smečka táhla z nebezpečí, se jmenovala Maika. Sebastian se do ni zamiloval a ona jeho city opětovala. Uznávala jej a měla jej ráda. Netrvalo to moc dlouho a navzdory občasným třenicím kvůli silnému temperamentu Maiky počali vlčata.
Jednou, když šel ven na obvyklou obhlídku, tak jako vždycky se k němu Maika připojila. Pomalu šli a ukázal se jeho bratr. Byl najednou nějak moc přeslazený, usmíval se, hrozně přejícný. Ačkoli se to Tyrovi nezdálo, nechal se přesvědčit Marem, že by ona měla raději ležet, že má jenom pár dní do porodu. On to nakonec odsouhlasil a šel zbytek pochůzky sám a Maro Maiku odvedl do jeskyně. Alespoň to mu bylo řečeno.
Když došel zpět, Maika nikde nebyla a celá smečka jej sledovala s nenávistí v očích. Teprve pak se dozvěděl co se stalo. Maro Maiku zabil. Rozpáral ji a roztrhal na kusy. Vlci nevěděli o tom, jak to mezi sebou bratři měli, věděli jen o tom, že s Maikou se čas od času nehezky pohádali. Proto, když jim Maro navykládal, že viděl jak Tyro Maiku roztrhal, větina mu uvěřila. Navíc bylo Maičino tělo zřízené natoli, že by to mohl zvládnout jen někdo s velikou silou nebo někdo kdo se hodně snažil. Nikoho nezajímalo, že při vynaložení většího úsilí by to zvládl i takový drobný slizoun jako byl Maro. Tyra, vyděšeného a oslabeného šokem i smutkem vyhnali ven, ani jej nenechali aby se po své milé podíval. Na místo alfy byl dosazen jeho bratr, který si už od malička na post alfy brousil zuby.
Tyron je od té doby na cestách, je neskutečně zamlklý, moc se s nikým nedruží, není jako dříve. Každopádně ví jistě, že se už nikdy nechce dostat napost alfy. Už nikdy nechce zažít tu bolest, kterou zažil při strátě Maiky.


- Vzhled: Gabe má vrozenou poruchu růstu, takže je velký přibližně jako medvěd. V levém uchu má dvě stříbrné naušnice a na noze řetěz, ktetý mu zůstal po útěku od lovců. Má velice zajímavé zbarvení, všechny barvy na jeho těle jsou černá, šedá, světle šedá. Nejpestřejší, respektive nejvíce strakatá jsou křídla. Ocas je čistě černý. Další zajímavost na jeho vzhledu jsou oči a sice, že má černou duhovku ale střed bílý.
- Dodatek:
- Narodil se s vrozenou vadou růstu. Velikostí připomíná spíše menšího medvěda než vlka.
- Má křídla, která mu zůstávají trvale. Nejsou součástí žádné proměny nebo něčeho takového.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nick: Zora
avatar
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Re: Gabriel S. Tyron

za Mon Mar 12, 2018 8:48 pm
Schválené
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru