Share
Goto down
avatar
Leviathan
Příspěvky : 13
Krátký popis : Jsem malý, ale šikovný!


Postavení: Lambda
Hlavní postava:

Leviathan

za Sat Mar 10, 2018 10:50 pm
Jméno vlka - Leviathan

Pohlavie vlka - Samec
Vek vlka - 2 roky
O postave -  
Rodina:
Matka:  Darkness
Otec: Lost Soul
Sourozenci: Sharp, Diablo, Silver,
Povaha -
Není jako většina vlčat, nesnáší když o něm někdo řekne že je roztomilý. Jako vlče byl nucen se osamostatnit prakticky naučit se spoléhat sám na sebe.  Má radši samotu než nějakou společnost, jako ve společnosti přežije, ale kdyby si mohl vybrat.. radši bude někde sám, ovšem jakožto většina vlčat je Leviathan energetický a pořád by furt něco dělal, k čemuž se dostáváme že kdykoliv když může trénuje aby dokázal dobře létat, ovšem jde mu to pomalu. Z tohoto se dá usoudit že Leviathan je typ které když už s něčím začne snaží se to ze všech sil dotáhnout do konce. Dá se říct že jeho mysl vyrostla rychleji než jeho tělo. Je rozumný aspoň ve většině ohledech, protože se mu občas stává že plácne něco rychleji než si to všechno vstřebá. No ano nikdo není dokonalý přece. Sám se dá spíše přirovnat k velice rozvětvenému stromu, dokáže se chovat skoro všelijak.
Buďme upřímný asi každé vlče umí nadhodit taková ta nevinná očka se slovy "ale já za nic nemůžu", v tomhle se Levi liší,  nikdy se nesnažil vyhnout trestu. Táta mu vtípil že je třeba být zodpovědný za své činy. Život je pomíjiví, i ta nejmenší chyba co uděláte může zanechat špinavou stopu. Ovšem Leviathan si toho dost prožil, a tak je hodně nedůvěřivý k dospělým vlkům   Důvěra je u něj ošemetné slovo těžce ji někdo získá, ale snadno ji může ztratit, ovšem když už si tu důvěru někdo vybude .. většinou ji neztratí.
Ale posunme se dál, ačkoli je Leviathan nedůvěřivý, ti co ho znají déle v něm vidí takovou odvážnou a věrnou dušičku. O své minulosti ovšem nemluví, změnila ho v to jakým je dnes. Jiné vlče než ostatní,  Leviathan patří mezi ty upřímné aspoň po většinu času. Jsou jisté úseky když na na něj narazíte a kouká do blba.. tak zrovna přemýšlí o všem co se mu stalo..

Minulost-
Byla temná noc všude panoval klid. Nacházíme se u jedné smečky jménem Krvavý svit. U jednoho páru kde byl právě dán život několika vlčatům. Sharp Diablo a Silver tihle tři vlčata okamžitě začali nějak dokazovat že jsou na živu. Bylo tu však vlče co  s tím začalo později..byl to právě Leviathan. Zde začíná jeho příběh. Zdálo se že Leviathan je od svých sourozenců opožděn prakticky ve všech ohledech, to se ovšem brzy změnilo. Leviathan jako první otevřel své oči..postavil se a snažil se po nějaké době udělat pár kroků společně se sourozenci. Je ovšem jasné že to ze začátku byla doba spíše..drškopádů. No vše takové jednou přejde. Již v útlém věku se Leviathan snažil naučit létat, bohužel vůbec se mu to nedařilo. Jeho jediný úspěch byl ten že se dokázal sotva na chvíli odlepit od země.
Zvrat v jeho životě přešel až  když se v noci vykradl do lesa protože měl žízeň. Nechtěl nikoho rušit a tak se rozhodl že půjde k potůčku na vlastní pěst.  ho  neznámí vlci přepadli a odtáhli pryč. Proti dospělým vlkům nemohl vyhrát ačkoliv se snažil.. brzy upadl do bezvědomí a probudil se až na místě.
Neznámé prostředí..Neznámí vlci. Nechápal to..co se stalo? Proč je někde kde to nezná? Nelíbilo se mu to.. Nikdo mu nic neřekl, a tak   se držel a kdykoliv když se k němu někdo cizí přiblížil tak vrčel.Po chvíli k noře přišel někdo další.. poznal v tom vlčici..ta vlčice vypadala.. že si prošla něčím hrozivým. Ta na něj začala pomalu mluvit, začala mu vysvětlovat co se stalo..a to co se Leviathanovi ani za mák nelíbilo.. Vlčice vysvětlovala že když poprvé byla březí v jiné smečce  Strhl se tam boj a území..  a tam tehdy přišla o možnost mít potomky,  sice se vyléčila ale březí už být nemůže. Ano, to bylo sice smutné, ale stále to bylo najednu stranu neomluvitelné že  ti jiní vlci ukradli Leviathana  nedaleko jeho pravého domova. S vrčím vyštěkl že už má  rodinu a  že si určitě pro něj přídě, ani ne o sekundu později dostal tlapou takovou silou že se ocitl u zdi té jeskyně. Přivřel levé oko které ho bolelo a zavrčel, ačkoliv si to ještě moc nepřiznal..poprvé cítil strach. Nelíbilo se mu tady chtěl domů.
S nikým nemluvil držel se co nejdál ode všech a doufal že brzy uvidí svoji rodinu. Nakonec usnul, když se probral byla opět noc, ale uviděl u sebe že mu tam někdo přitáhl jídlo. Když se však rozhlédl, nikde nikdo nebyl. Jídlo si však vzal už byl hladový, potom co dojedl se zadíval na měsíc.. Přál si být doma, než ovšem stihl něco udělat opět usnul. Dva dny uplynuli od té doby a Leviathan stále nespolupracoval. Držel se stranou jak jen to šlo, a pak to ucítil sice jen slabě ale ten pach cítil.. Svoji smečku ..minimálně pach otce poznal určitě. A tak udělal to co ho jediné napadlo, sebral veškerou svou sílu a proběhl okolo vlků a rozběhl se za pachem jak nejrychleji dokázal.  Ovšem bylo samozřejmé že dospělým vlkům vlče prakticky neuteče. A  pak mu došlo že měl ještě jinou možnost.. Pokud by se dokázal vznést pomocí svých křídel na nějakou větev stromu  které je vysoko..Vlci by na něj nedosáhli.  Dokáže to však? Nebyl si tím vůbec jist..ale musel to zkusit už jen z toho důvodu že jeden vlk ho zrovna doháněl. Začal se soustředit a začal mávat křídly, tentokrát se mu to povedlo. Ocitl  se na  větvi které byla daleko od země.  Unaveně vydechl, nejradši by si lehl ale to nemohl s největší pravděpodobností by spadnul. Proto si opatrně sedl, a zavyl s plna hrdla tak nejhlasitěji jak to jen dokázal.  Potom se podíval do dálky,, už je viděl.. Opět cítil ten pocit že je šťastný že je vidí. Pak se ohlédl za sebe a viděl tu druhou smečku, hlasitě polkl. Tohle vypadalo na boj..
Jeho obavy se vyplnili smečky se do sebe pustili, on se mezitím dostal dolů, ačkoliv měl křídla..prozatím byl radši na pevné zemi. "Tati!" křikl, ovšem na radost ze shledaní je čas až později..těd tu byl jiný problém. Viděl že tu je matka i otec.. sourozenci prý zůstali doma s jinými vlky.. Začal boj, otec zastrčil Leviathana do křoví s tím že  tam má zůstat at se děje co se děje. Leviathan poslechl. Ovšem upřeně sledoval svého otce než do něj něco žduchlo..Málem vyletěl z kůže protože si myslel že to byl někdo z jiné smečky. Pak mu došlo že to bylo malé jako on..a  otočil se . Sourozenci!.. Proč ho to jenom z nějakého důvodu nepřekvapilo. Prudce se otočil když slyšel dopad nějakého těla.. Viděl jak kousek od nich dopadl otec a po chvíli i matka, ačkoliv to co udělali bylo šílené tehdy to považoval za správnou věc. Vyběhl z křoví a sourozenci za ním..Postavili se před otce i matku a začali vrčet na nepřátelské vlky. Ano je to směšné když se to tak vezme  Čtyři malá vlčata proti vlkům, štěstí Leviathanovi nepřálo vlk zaútočil, Zakousl se mu do ucha a odhodil ho na strom, Leviathan byl mírně zděšen když si všiml že mu kus ucha chybí,  a ještě víc zděšen když viděl jak rychle jeho sourozenci padli.. Začalo to v něm vřít cítil že je na dně, ale zároveň cítil něco většího. Skoro až temného, opět se pokusil rozeběhnout ale vlk ho opět jako kus větvičky odhodil dál,,to bylo tak nefér. Viděl jak mu před očima zabili otce i matku..A pak se začali přibližovat k Leviathanovi. A tehdy se projevila jeho magie, začal vrčet jeho duhovka se změnila..A to vlky vyděsilo.. Nepřátelská smečka se po chvíli stáhla, asi se shodla..že jedno vlče na živu mohou nechat. Leviathan se rozběhl zkontroloval rodinu, byli mrtvý všichni. I celá smečka.. Leviathan byl sám.
Nemohl tam zůstat, proto místo  po chvíli v slzách opustil. Musí se už o sebe postarat sám.Lovit zajíce a podobně malou kořist již uměl. Jediný problém bylo vždycky najít něco kde by mohl složit  hlavu, jen tak v pod stromem mu přišlo moc nebezpečné..Dost dlouho se potýkal se zimou, na kterou si v noci zvykl..Den co den putoval a snažil se vyhýbat většině společnosti..až došel sem.  
Zajímavosti -
Pod levým okem má jizvu
levé ucho má částečně ukouslé..ale stále na něj dobře slyší.
Mágia - Démonia
Vlk dostal do vínku opravdu podivnou magii, která funguje vlastně zatím jen když se naštve a jeho oči změní duhovku v rudou. Neztratí nad sebou kontrolu, jen bude umět jednu z věcí, jakou umí démon a to, že bude moc sbírat duše mrtvých, které pak bude moc vyvolat, tedy on bude moc vyvolat maximálně dvě duše, více by mu to ani jeho síla nedovolila. Pokaždé, když nějakou duši vyvolá, tak si ona bude čerpat jeho energii. Problém bude, že ty duše musí být zlého člověka. Může z duší čerpat energii, což bude moc udělat jen tehdy, pokud jeho síla klesne na minimum, ovšem pak bude v tranzu, který potrvá několik minut, než se to všechno zase usadí. Nebo je jen vyvolat jako temné stíny. Magie není zase tak moc silná, ale výhoda v ní někdy je, pokud tedy nebude muset stíny držet při životu moc dlouho, pak by se spíše sám oslabil, než aby si pomohl.
Vzhľad -    
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nick -  Skugga
avatar
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Re: Leviathan

za Sun Mar 11, 2018 8:18 am
Sad story :<, ale schvaľujem. 
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru