Share
Goto down
avatar
Athria di'Puietto
Příspěvky : 10


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Athria di'Puietto

za Sat Mar 10, 2018 2:31 pm
Jméno: Athria
Rod: di'Puietto
Pohlaví: Samice
Věk: 6 let
O postavě:
• Povaha:
Dáma, toto jediné slovo ji dokáže nejlépe vystihnout, avšak jenom od pohledu, když na ni kde kdo zanechá oči a nepovšimne si těch maličkostí, co ukrývá uvnitř sebe. Růže, která se zdá býti okolí neškodná, čistotná a půvabná, avšak tam někde se skrývá něco, co je trn v oku. Přesněji je to její sobeckost, hrubost a povrchnost. Avšak nenechme se jenom těmito stránkami v této knize unést, v jejím srdci je prostor pro mnoho povahových nití, které se prolínají, otáčí a trhají v těchto různých směrech. Jenže u nich není nikdy konec a ani s jejími možnostmi jejích vlastností a emocí, jenž se mění ode dne na jinou, lepší a kvalitnější. A jak by jste mohli popsat, tak sama nosí tuto masku, která ji propůjčuje i něco, co ostatní nikdy nezískají, její herectví a přetvářku. V tom se nejlépe kvalifikuje její osobnost, jako iluze něčeho dobrého, ale v realitě je něčím zkaženým. Taková dýchající lež, která vám vytře zrak během pár sekund. Pokud však narazíte blíže do končin přátelství tak by se mohla otevřít jako někdo, koho by jste nikdy dříve neznali a teprve poznali. Její pravé já je dlouho pohřbené pod tím vším hnusem. Ta, jenž ji všechno bolí, kde ji před tím vrazili několikrát kudlu do zad, v časech kdy oné blízké potřebovala nejvíce, ale to vše jen pro jejich dobro. Sama se obětovala, sama se vhodila do těchto temných jam, jen aby jim sloužila.., jako oběť. Jenže v těchto časech napodobuje jejich chování, aby se ubránila tomuto světu, aby ji už nikdo nemohl nikdy zranit. Ale pokud opravdu vaše mysl touží o to se pokusit o sblížení s její maličkostí, tak vy samy zjistíte, že není zase tak špatná, jak se zdá. Že přes to všechno je to duše jako každá jiná, která cítí, vnímá a ví, co provádí těm druhým. Jenž je až příliš zatemněna v těchto kápích, aby si všimla toho, co tvoří za svá díla nenávisti. Zjistíte také, že je fakt milá a ne tak hrůzostrašná vlčka, že vám poskytne i v nejtemnějších časech své rameno, na kterém by jste se mohli vyplakat. Avšak nikdo takový se zatím nenaskytl, aby se ji tak dotkl, ale pokud už ano, tak.., co se pak s ní stane..?
• Zajímavosti:
× Jak jste si mohli povšimnout, tak trošinku vypadá jako rybička, přesněji ploutvemi se podobá žralokovi. S tímto se již narodila a vyrůstala tak, jako ostatní vlci.., akorát v moři, přesněji v jižních vodách. Avšak dokáže žít jak pod vodou, a tak též i na zemi.
× Nosí na sobě mnoho třpytivých cetek, sama o sobě si myslí, že ji to přijde pěkné, a proto je s oblibou sbírá, teda pokud nějakou najde, samozřejmě. V dnešní době se totiž tak často neztrácejí a pokud už jo, tak by byla škoda, kdyby si je nikdo nevzal, ne snad?
× Je mnohem lepším plavcem než ostatní vlci, kvůli jejím ploutvím a žábrám.
× Její jídelníček tvoří převážně ryby.
Magie:
• Asi by jste očekávali, že bude mít nějakou spojitost s vodou, avšak budu vás muset překvapit. Její magie je spjatá s úplně něčím jiným. Přesněji se to jmenuje Erasure, nebo-li Vymazání. A co to vlastně znamená? Vy by jste si představili něco jako vymývání mozků, avšak to není ono. Tato schopnost oplývá jediným principem. Pokud se podívá na daného vlka s magií, tak ji dokáže vymazat na dobu neurčitou. Ale pouze v případě, pokud se bude na daného vlka přesně dívat a nebude ani v zlomku sekund mrkat. S mrknutím magii navrátí a vlk ji bude moci znovu používat. Při delším používání magie její oči začnou rudnout a slzet.

Vzhled:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nick: Trayil
avatar
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Re: Athria di'Puietto

za Sat Mar 10, 2018 2:54 pm
Hmm.. hm... hm... čo len dodať owo" 
Schvaľujem.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru