Share
Goto down
avatar
Aragorn Elessar Telcontar
Příspěvky : 8
Krátký popis : Nie každý kto blúdi, je stratený


Postavení: xxx
Hlavní postava: Ghost

Aragorn Elessar Telcontar

za Fri Mar 09, 2018 7:07 pm

 • Meno vlka - Aragorn Elessar Telcontar (Chodec)
 • Pohlavie vlka - Samec
 • Vek vlka - 6 rokov
 • O postave
 • Povaha- Aragorn je hrdý vlk, to áno, jeho poslaním bolo byť hraničiar a tak sa realizuje, v spoločnosti sa nezdržiava príliš často, nemá ju rád. Je pokojný vlk so strieborným pohľadom v čiernej srsti. Má príjemný pokojný hlas a nenechá sa len tak ľahko vyviesť z mierny. Je obozretný a priateľov si vyberá, riadi sa heslom ,,Najprv som sa musel presvedčiť o Vás a až potom som Vám mohol veriť." Nie je to jemný vlk, pôsobí hrubo a nebezpečne, asi preto, že je to vlk samotár a tak sa aj chová, v spoločnosti je utiahnutejší a rezervovanejší, je rád so svojou rodinou, pre ktorú by urobil aj posledné. Nikto nevie odkiaľ prišiel a odkiaľ sa vzal. Jeho pôvod zostane vašim očiam skrytý, neprezradí vám odkiaľ prišiel a kto je. Ale, keď sa naňho vnímavejšie pozriete, zistíte, že v tele tohto vlka koluje krv vznešeného prastarého rodu. Toto si však hocikto nevšimne, lebo chodí medzi vlkmi úplne obyčajne. Stojí avšak, ako hrdý vlk, ktorý sa nebojácne postaví nebezpečenstvu. Aragorn je pokojný vlk, ktorý zámerne nevyhľadáva nebezpečenstvá, ale ak sa mu na jeho cestách pripletie do cesty tasí svoje zbrane. A je jedno, či práve útočí tesákmi alebo mečom. Je to vlk nezlomnej a pevnej vôle, zocelený putovaním a nepriazni osudu. Práve tieto jeho na povrch tvrdé vlastnosti z neho robia obyčajného vlka, o ktorom veľa vlkov nevie. Je to pre nich len obyčajný vlk, ktorý barúvne zachádza s mečom, ale aj pozná liečivé byliny. Vidno na ňom, že sa mu dostalo slušnej výchovy, pretože Aragorn je zdvorilý a diplomatický vlk. Keď sa s ním po prvý raz zoznámite, zrejme nebude na vás hneď milý, bude odmeraný, ale zároveň bude zdvorilo odpovedať na vaše otázky. Postupne, ak s ním budete stráviť viac času
  sa môžete dozvedieť o jeho živote viac. Ba dokonca vám možno povie svoj pôvod a prezradí svoje dve dalšie mená, ktoré pozná len málo vlkov. Aragorn sa však bude zdržiavať pri hraniciach, keďže jeho prirodzenosťou je obraňovať hranice území. Nemá potrebu sa družiť vo svorkách, skôr má sklony byť v malom spoločenstve vlkov s rovnakou filozofiou. Keď sa s Aragornom bližšie zoznámite a prejdete mu cez kožu, poznáte jeho pravé ja naplnené vrelou láskou a úprimným a čistým srdcom. Aragorn by sa nikdy neuchýlil k beztrestnému zabíjaniu. Skôr sa všetko snaží vyriešiť slovne, ale ak príde na vec, tak sa vie dobre brániť. Povieme si na rovinu, Aragorn je úprimný a pravdomluvný vlk, hoc zakrýva svoj pôvod. Nikdy by
  sa neuchýlil ku klamstvu, ak by tým nezachránil život svoj a život svojich priateľov.

 • Zaujímavosti-
  Aragornov rod Telcontar znamená Chodec, čo je prezývka, ktorú používal najmä pri hraniciach a pochode divočinou. Aragornov meč sa volá Andúril, v starobylej reči jeho meno znamená Plameň západu.
  Aragorn je urodzeného kráľovského pôvodu, jeho rodokmeň sa dá vystopovať dlhé generácie dozadu. Tvrdí sa, že on je právoplatný dedič svojho kráľovstva no, tento titul, už dávno pre neho nič neznamená. Vzdal sa žezla na severe a odišiel do divočiny a zvolil si život a pokornú službu hraničiara.
 • Mágia - ANDÚRIL-FLAME OF THE WEST Andúril, toto meno započujete aj v súvislosti s mečom, ktorý Aragorn nosí. Andúril v preklade znamená Plameň západu. Ale, k čomu táto mágia je? Aragorn môže vyvolať plameň, ktorý nezničí nijaká voda ani zbraň. Touto mágiou môže ničiť aj obnovovať, ale ako to funguje? Nik presne nevie, do akých dávnych a temných dôb siaha história tejto mágie, ale je jasné, že táto mágia je dosť neobvyklou a vyskytuje sa len u hŕstky vyvolených vlkov. Pomocou tejto mágie môže ničiť, to je všetkým jasné, môže podpaľovať, páliť aj pustošiť. Ale môže pomocou nej aj pomáhať ozdravovať, meč je prepojený s Aragornovým mečom a funguje len na jeho meč. Môže pomocou neho sceliť ranu, či pomôcť pri scelovaní menších rán a pomliaždenín.

 • Vzhľad -
 • [You must be registered and logged in to see this image.]

 • Nick - Ghost

avatar
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Re: Aragorn Elessar Telcontar

za Fri Mar 09, 2018 7:30 pm
Schvalujem. C:
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru