Share
Goto down
avatar
Mitril
Příspěvky : 8


Postavení: xxx
Hlavní postava:

Mitril Avyi z rodu Telontar

za Fri Mar 09, 2018 1:08 pm
Meno: Mitril Avyi z rodu Telcontar
Vek: 2 roky
Pohlavie: Samica
O postave
Mitril je vskutku obyčajná vlčica ako iná. Je aktívna, občas ukecaná, občas nervózna až unavená k smrti. Je vskutku nenažraná a miluje všetko čo sa trblieta. Má rada slabých, chabých vlkov, ktorý sa držia stranou počas nejakého boja a rada sa im predvedie. Miluje jeseň, čas kedy prší, je chladno a opadáva lístie zo stromov. Je jedna vec, ktorú priam neznáša! Tých, ktorý sa istým spôsobom k nej správajú hrubo, provokujú ju. Takéto individua by priam poslala do oblasti tak hanebnej, že je zakázané jej názov vysloviť.
Mitril oproti ostatným vlkom je ťažšia, to nepočítame to, že dokáže svoju váhu niekoľko násobne zvýšiť. Vďaka jej mágii je schopná stráviť aj kamene či priamo železo a iný kov. Mitril si zakrýva ľavé oko ofinou, na ktoré vidí rozmazane na diaľku.

Mágia
Kovový element
Jej mágia spočíva v tom, že dokáže ovládať oceľ a kov akéhokoľvek druhu akýmkoľvek spôsobom. Ako je to vôbec možné? Mitril má v tele zvláštni orgán, ktorý obsahuje kov v tekutom množstve. Tento takzvaný tekutí kov (striebornej až čiernej farby) dokáže z tela vylučovať a premieňať ho na svoje útoky či obrany. Dokáže napríklad vytvárať laná, ihlice, rôzne nástroje. Tekutinu dokáže vylučovať z tela a nechať ju zatvrdnúť. Mitril kvôli tomu, musí prijímať potravu s vysokým obsahom železa alebo požierať železo či iné kovy priamo.

Vzhľad
vieme ako vyzerá <:
Nick
Kayo


Btw mám otázku. Mágiu mala na levelu 10, dalo by sa to tu nejak vykompenzovať? Že by namiesto 10 bodov mala 50 - 100? ^^
avatar
Clayre Silentew
Admin
Příspěvky : 78
Krátký popis : Měsíční královna


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Clayri♕

Re: Mitril Avyi z rodu Telontar

za Fri Mar 09, 2018 8:24 pm
Schvaluji... 50 bodů, dále musí trénovat.
avatar
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Re: Mitril Avyi z rodu Telontar

za Fri Mar 09, 2018 8:33 pm
Rozumiem c: diky
Sponsored content

Re: Mitril Avyi z rodu Telontar

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru