Share
Goto down
avatar
Trayildottir
Příspěvky : 36


Postavení: Tulák
Hlavní postava: Trayil

Trayildottir

za Sun Mar 04, 2018 6:28 pm
Jméno: Trayildottir
Přezdívka: Trayil (Dottir ji říkávali lidé)
Pohlaví: Samice
Věk: 4 roky
Rodina:
Rodiče:
/otec/ Kalitheroen a /matka/ Ravyiltori
Sourozenci:
/bratr/ Arishibain a /ti ostatní../
Povaha:
Trayildottir, jména nám nic neříkají a ani toto zrovna obzvláště vám nic neřekne. Spíše její přiblblý kukuč ji vám o ní dost napoví. A tak neotálejme a pojďme se podívat do jejího charakteru. Sama o sobě je tato vlčice velice optimistická, vzhlíží do světa s úsměvem na tváři a nebojí se jej schovávat ani v těch nejděsivějších situacích. Což asi je ta její oceněná odvaha nebo snad i naivita, která v ní tak aktivně pulzuje skrze tuto krev v žilách. Na to, že je některou částí robotem, tak se zdá být hodně živá a citlivá, avšak si věci bere až moc osobně a i ty největší blbosti, které kdy kdo řekne ji dokáží dost ublížit. Samozřejmě se ráda přátelí s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv, avšak ve svém seznamování je krapet otravnější, jelikož se bude ptát na mnoho otázek a bude házet co nejvíce zvědavých pohledů jen proto, že se o daného vlka či vlčici až příliš zajímá. Bývá také dosti hyperaktivní a neposedí na jednom místě moc dlouho. Jo a někdy své rozhodnutí dělá příliš rychlé, bezmyšlenkovité a hloupé. A tak též často zapomíná, takže se hodí ji trochu osvěžit paměť.
Magie: Trayil se nenarodila s žádnou magií, avšak v postupu života získala toto ,,vylepšení'', které tvoří její robotí tělo. S tlapkou dokáže nabrat 2x větší tíhu, takže jedním švihem vás dokáže dostat na zem (avšak díky tomuto plechu je také o dost pomalejší, a proto v útěku je to dost k ničemu). S okem dokáže vidět přibližný popis věcí, rostlin a některých látek, a proto dokáže určit, jestli je třeba nějaká houba jedovatá či jedlá. A konečně ucho, s tím nedokáže nic, asi je to jen okrasa, která ji jen tak doplňuje, avšak dokáže přes něj normálně slyšet. Nemá žádné jiné vychytávky jaké by měl terminátor, a tudíž z ní nevystřelí dvacet kanónu najednou.
Zajímavosti:
• Jak už jste si již všimli, tak Trayil je z části robot.
• Díky tomuto nese s sebou lehkou vůni oceli a benzínu.
• Na svých robotích částech necítí bolest, teplotu natož dotek.
• Je sama o sobě modifikovaná, takže má výhody i nevýhody, které ostatní vlci nemají.
• Lidé ji pojmenovali Dottir-0392, které si nese jako památku na své robotické tlapce (jméno je vyryto v jejím polštářku, proto jej nelze tak snadno vidět).
• K těmto součástkám přišla jenom kvůli lidem, nepamatuje si přibližně, co se stalo nebo kde k tomu konkrétně přišla. Avšak jasné je jedno, že ji zachránili život, teda pod tímto kontextem si to ona představuje.
Dovednosti:
Síla| 30%
Rychlost| 9%
Obratnost| 19%
Výdrž| 25%
Inteligence| 17%
Vzhled:


Nick: Trayil


Naposledy upravil Trayildottir dne Sun Mar 04, 2018 6:41 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Clayre Silentew
Admin
Příspěvky : 78
Krátký popis : Měsíční královna


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Clayri♕

Re: Trayildottir

za Sun Mar 04, 2018 6:33 pm
Schváleno, příjemnou hru na příběhu c:
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru