Share
Goto down
avatar
Kaer
Příspěvky : 19


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Clayre Silentew

Kaer Morhal Mordress

za Thu Mar 01, 2018 7:46 pm
Jméno - Kaer Morhal Mordress
Pohlaví - Samec
Druh - Vlk
Rodina - Nanaerin Mordress♂ , Kaira Morhal♀
♀Yenia Morhal Mordress, ♂Doringo Morhal Mordress, ♂Narius Morhal Mordress

Magie - 13 bran pekelných
Jeho magie, je tak trošku spojená s nekromancii. Dokáže vyvolat až třináct, polodémonů. Avšak nikdy najednou. Každé přivolání mu bere dosti hodně energie. Jsou rozdělení dle znamení. Třináctou bránu, dokázal zatím za celý život přivolat jen jednou. A to, při pomstě lidem. Bylo to také objevení jeho první objevení existence magie. S každým musí složit smlouvu. Jinak mu nebudou pomáhat, poslouchat ho a při dalších vyvolání budou útočit na něj. Kromě Hadonoše- třinácté brány. Ten se naopak snaží vkrást do jeho mysli a ovládat jej. Už několikrát se pokoušel s ním uzavřít smlouvu. Jenže vždy neúspěšně. Při smlouvě, s určitým znamením, musí vždy se dopředu připravit. Přípravy trvají dlouho. Jejich vyvolávání, jej stojí hrozně moc energie a sil. Když mu dojdou síly, jednoduše zmizí a na znovupřivolání, musí i několik dní odpočívat.

1 Lvl. - Lev, Býk, Beran
2 Lvl. - Panna
3 Lvl. - Vodnář
4 Lvl. - Váhy
5 Lvl. - Rak
6 Lvl. - Kozoroh
7 Lvl. - Střelec
8 Lvl. - Štír
9 Lvl. - Blíženci, Ryby
10 Lvl. - Hadonoš

Povaha -
Než vám povím o jeho povaze, pojďme si říct něco o jeho minulosti.
Mladý vlček s velkými ambicemi. Ve svém otci viděl svého hrdinu. Byl to jeho vzor. Ukázkoví vlk, s dokonalým chováním. Takového, kterého by si představovala každá samice, ale měla ho jen jedna. Jeho milovaná matka. Kaer měl vše, po čem toužil. Až do jednoho dne. Unesli ho. Byl tehdy ještě malé vlče. Pytláci ho prodali do lidské vesnice, kde měl v ohradě sloužit jako dekorace pro lidi. Své dětství strávil chycený. Choval se slušně, protože jinak nedostal misku žrádla. Mlácení dřevěnou holí, bylo na denním pořádku. Hlavně po hlavě a po zádech. Nikdy v té době se mu magie neobjevila. Nikdy netušil, že by ji měl mít. Jednoho dne, malá dívenka poprosila, aby jestli by si mohla toho 'roztomilého' vlčka pohladit. Lidé, byly tak hloupí, když si mysleli, že je Kaer poslouchá. Když si mysleli, že zkrotily vlka, když jej mají od vlčete a denně jej mlátily dřevěnou tyčí. Jakmile se k němu dívka dostala, skočil po ní. Rozkousl ji hrdlo. Šipkami jej uspali. Když se probral, ležel spoutaný na nějakém stole. Lidé jej chtěli použít k testování, když viděli, že 'volný', je nebezpečný. Dostal nové jméno. Kerberos. Jenže udělali chybu. Měli si vybrat jeho smrt. 
Když mu bylo pět let, poprvé se mu objevila magie. Magie, díky které dokázal utéct. Avšak  místo tichého útěku, tekla krev. Lidská. Chtěl se pomstít za všechny ty roky utrpění...

Dnes používá, obě jména. Je to velmi tvrdohlavý vlk. Jaký by Kaer byl, kdyby jej tehdy lidé neunesli? To je jen ve hvězdách. Každopádně se v jeho srdci usídlila nenávist. Nenávist ke všemu co dýchá. Nedává to však najevo. Občas mluví dřív, než přemýšlí. Občas se mu v hlavě ozývají hlasy- to mu zůstalo jako následek, když jej mlátily do hlavy- nebo to si, alespoň myslel. Byl to však Hadonoš. Třináctá brána, jeho magie. Vystupuje hrdě. Miluje pachuť krve a její pach. Vyžívá se v ní. Je to pro něj, jako ráj. Je dosti sebevědomý a egoistický. Je mistr ve lhaní a v přetvářkách. Kdyby byl člověk, byl by z něj buď nepolapitelný zloděj, nebo slavný herec. Možná obojí. Miluje, když vidí někoho trpět. Rád tomu dopomáhá. Nejradši však týrá psychicky. Avšak fyzickému týrání ostatních se také nebrání. Ovšem najde se v jeho srdci, prosáknutým skrz na skrz temnotou, i místo na lásku? To neví ani on sám. To neví nikdo. Záleží, jestli jej nějaká zaujme. Musela by však, temnotě a cestě zla, být odevzdaná jako on sám.
Když se však dozvěděl o temné vlčici, přezdívanou Princezna temna, rozhodl se ji vyhledat.. Přidat do její smečky.. A dál.. To by věděli jen draci..

Dovednosti -
Síla - 25
Rychlost - 20
Obratnost - 15
Výdrž -20
Inteligence - 20

Zajímavosti 
- Jeho původní jméno, bylo Kaer. Lidé, kteří ho drželi dlouho v zajetí, mu říkali Kerberos
- Je znamením lva - proto jej znamení lva v magii poslouchá nejvíce
- Jeho první oběť, byla sotva šestiletá lidská dívka
- Dva roky, žil nedaleko lidské vesnice v lese, kde 'záhadně' mizeli lidé, a jejich těla se následně nacházela rozcupovaná
- Při úplňku ztrácí vlastní rozum
- Pochází z Japonska, následně byl převezen do Rumunska, poté se loudal světem

Vzhled

Přezdívka -> Niruškaaa
avatar
Moone Mayen
Admin
Příspěvky : 176
Krátký popis : MUHEHEBLEBEL :DD


Postavení: Beta
Hlavní postava: Táto ^^

Re: Kaer Morhal Mordress

za Thu Mar 01, 2018 8:00 pm
Schválené.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru