Share
Goto down
avatar
Serppent
Příspěvky : 30


Postavení: Kappa
Hlavní postava: Moone Mayen

Seppent Mist z rodu Nomura

za Sat Feb 17, 2018 5:52 pm
Meno: Serppent Mist z rodu Nomura
Pohlavie: Samec
Vek: 4 roky
Rodina
Matka: Umbl Mist, Otec: Kallo Nomura, Súrodenci: Nemá – zomreli pri pôrode
Adoptívna matka: Nova (Svetelný drak)
Povaha
Arogantný, namyslený, obetavý gentleman, ktorý je schopný občas prejaviť známky pochopenia a priateľstva. Nemá rád iné bytosti okrem drakov. Žiaľ, keďže vyrastal v prítomnosti draka, prilepila sa na neho jeho povaha a to, že ľahko stráca nervy, dokáže prejaviť bojového ducha, a keď už niečo robí tak to dokončí do samého konca. V boji je neľútostný bojovník, ktorý využije každučkého momentu, aby dostal svojho súpera pod tlamy. Občas je schopný klamať, iba pár vlkov dokážu si u neho nájsť to miesto, ktoré sa nazýva priateľstvo, autorita. Dodržuje pravidlá a tých, ktorý ich ignorujú zadupáva do zeme.
Mágia
Haku no Metsuryū Mahō (Biela drako-bijecká mágia)                                         
Biela drako-bijecká mágia umožňuje transformovať fyziológiu svojho tela do podoby bieleho draka, následne táto mágia umožňuje užívateľovi generovať svetlo z ľubovoľnej časti svojho tela, ktoré môže používať v širokých využitiach v bojoch na blízko a na diaľku. Okrem toho užívateľ tejto mágie je schopný manipulovať svetlom v okolí.  Pri ofenzíve dokáže používať svetelné lúče, obaliť svoje telo svetelnou aurou a tak zosilniť svoju útočnú silu (síce to svieti ale nie je to ako lampa – je to útok schopný zničiť aj skalu). Pri podpore (LVL 5), jeho telo obalí biela aura a stáva sa rýchlejším a silnejším. Ináč má rozšírené možnosti ako využiť svoju mágiu a je len na ňom ako ju použije.
Posledným zaujímavým faktom je, že je schopný zožrať čokoľvek čo je biele a tak navýšiť svoju magickú energiu (svetlo je tiež biele).
Zaujímavosti
Po narodení ho rodičia opustili. Ujala sa ho dračica Nova, ktorá ho naučila svoju mágiu a pripravila ho na okolitý svet. Zdedil po nej jej charakter a mágia, ktorú sa naučil zmenila jeho telo (rastie mu hustejšia srsť má biele fľaky na tele, ktoré zbelali pri jeho tréningu a učeniu.) Po tom, čo ho jeho dračica opustila sa vydal do sveta ju hľadať. Počas svojej cesty natrafil na ľudí (preto má reťaze a pierko okolo ucha), našťastie utiekol a tieto veci si nechal ako znak hanby. Vďaka jeho mágii netrpí veľkým hladom a dokáže si vytvoriť provizorné krídla, vďaka ktorým je schopný letu.
Dovednosti

Sila: 30
Rýchlosť: 15
Výdrž: 30
Obratnosť: 20
Inteligencia: 5
Vzhľad
Vid. profilovka
Nick
Kayo

Časom podopĺňam - toto je iba základ.
avatar
Clayre Silentew
Admin
Příspěvky : 78
Krátký popis : Měsíční královna


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Clayri♕

Re: Seppent Mist z rodu Nomura

za Sat Feb 17, 2018 7:25 pm
Schváleno~
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru