Share
Goto down
avatar
Tryst
Příspěvky : 39
Krátký popis : Dnešní jídelníček: prána


Postavení: xxx
Hlavní postava: Tryst

Registrace - Tryst

za Sat Feb 17, 2018 4:49 pm
Jméno vlka: Tryst

Pohlaví vlka: Samec

Věk vlka: 4 roky

Rodina
Matka - Tama, otec - Ugenten,
Sourozenci - Finz (vlk), Akatae (vlčice)

Povaha:
Pod jménem Tryst se mnoho vlků, kteří měli tu čest se s ním potkat, představí stvoření sotva podobné vlkovi. Připomíná spíše jen pár párátek držících jakž takž pospolu. Ano, Trysta skoro nikdy neuvidíte normálně jíst, za což může jeho magie světla. Avšak, i přesto nijak necítí potřebu hladu, je na ní totiž zvyklý natolik, že pokud mu kručí v jeho scvrklém žaludku, začne si s ním místo shánění jídla povídat či pobrukovat. Tedy samozřejmě pokud nikdo není v blízkosti.
Podle toho, zda se v okolí nachází dostatek světla či ne (a je jedno, zda se jedná o světlo sluneční, měsíční či ohně atp.) zdá se Tryst jako mírně zrychlený, kdy dokáže třeba na jeden nádech říct i několik dlouhých souvětí, nebo naopak zpomalený, kdy naopak vypadá, jako by dva dny nespal. V obou případech je ale velice zajímavé ho pozorovat.
Možná si taky všimnete, že Tryst často mění své nálady. Ať už jen kvůli tomu, že svítí sluníčko či ne, nebo jen díky maličkostem, kdy mu ukopnutá tlapka může zkazit celé dopoledne. Stejnou mírou také rád mění témata diskuze.
Bývá dobrodružného charakteru a nerad jen nečinně sedí a přihlíží, má potřebu být všudypřítomen.
Ať už na to Tryst vypadá nebo ne, kromě nálad často mění strany. Jednou se jeví jako dobrák od kosti, podruhé jako lstivá hyena. Ať už tak či tak, nikdy nebyl moc sdílný a neříká, jaké jsou jeho (nynější) úmysly.
Vlastně, celkově je velice obtížné odhadnout, co se Trystovi právě honí hlavou, je chaotický a po delší době strávený s ním kde kdo dojde k závěru, že je vlastně tak trochu blázen.
Ovšem, tuto masku lehké šílenosti nasadil záměrně, vše, co dělá a říká, má promyšlený (v rámci možností), a to jen proto, aby byl protivníky často podceňován, což se mu zamlouvá. Výžívá se v arogantních pohledech ostatních, kteří netuší, co dokáže.
Ale proč to dělá? Tryst si kdysi dávno stanovil jeden určitý cíl, a to pokusit se ze světa udělat jiné, nejlépe lepší místo, i když na to jde svým způsobem. Ovšem, nemá potřebu komukoli velet či rozkazovat, od toho tu jsou jiní, co se toho rádi ujmou. Raději jen rozvíří hladinu klidného jezírka a pak už jen sleduje, jak události budou pokračovat...

Magie: Světlo
Tryst dokáže za pomoci myšlenek ovládat světlo jakéhokoli druhu, a to ať už světlo viditelné, tak i ultrafialové i infračervené. Může světlo zakřivit, odrazit, usměrnit do jednoho bodu a naopak nebo přesměrovat jiným směrem, čímž tak může vytvořit velice podivuhodné iluze prostoru. Například dokáže cokoli zneviditelnit, zesvětlit, tvořit či naopak brát stíny, vytvořit iluzi křivého prostoru, kdy může obraz daného předmětu lehce posunout do strany (jako například když ponoříte ruku do vody, kde může vypadat jako lehce zlomená). Vše však potřebuje veliké množství energie a mnoho soustředění, proto je mnohem lehčí pracovat s menšími předměty. Ovšem, světlo Tryst pouze nevyužívá, on ho dokonce i vstřebává, čímž mu napomáhá jeho velice tmavé zbarvení. Proto také nepotřebujete jíst, ale pokud světla není dostatek, stále se může vrátit k hmotné stravě. Pokud je však tma, má buď dvě možnosti. Buď se uchýlit ku spánku, nebo získat energii jinde.
Ve výjimečných případech Tryst dokáže světlo také stvořit. Bohužel je natolik slabý, že ho může vytvořit jen opravdu málo a po velice krátkou dobu. Po přibližně deseti minutách vytváření plamínku světla tak může upadnout do bezvědomí, v horším případě i umřít, jelikož světlo je jeho součástí.

Minulost:
Z mírného náhledu do minulosti se Trystovi musí uznat, že si prožil své. Už od počátku jeho života musel bojovat jen s tím málem, co měl. Jelikož nikdy nemíval hlad, stal se velice vyhublým, i když se osobně nikdy necítil špatně a mohl normálně fungovat. Ovšem, jeho vlastní smečka, do které se narodil, se ho po dvou letech utlačovaného života pokusila dokonce zabít "z lítosti", aby tolik netrpěl.
Ve skutečnosti však alfa, otec Trysta, poznal, že jeho magie by mohla mít velice užitečná. A díky jeho magii vlastní, kdy dokáže pohltit magie ostatních se mu naskytla možnost získat moc i nad světlem.
Naštěstí ho však sestra Akataa včas varovala, proto stihl společně s ní z domova utéct. Akataa byla totiž jediným vlkem, který po celou dobu nesnášel smečku rovným dílem jako Tryst. Sama se totiž narodila bez magie, musela tak čelit podobným posměškům.
Dlouho pak společně bloudili krajinami, než narazili na smečku novou. Zatímco Akataa se v ní zabydlela hned, Tryst však alfě nedůvěřoval. Nevěděl ale proč.
Byli srdečně do smečky přijati a několik měsíců zde v relativním míru žili. Přišlo mu však, že většina smečky je vedená strachem a nejistotou, Tryst se domníval, že Sinai, alfa, je velice silný telepat, a jeho znepokojení ještě vzrostlo, když se dověděl, že Akatea ve skutečnosti zdědila magii po svém otci.
Fakt, že do Sinai byla Akatea zamilovaná jen Trysta utvrzovala v dojmu, že by odtud měl se sestrou co nejrychleji zmizet.
Ovšem, Akatea po zjištění, že vlastně není tak bezbranná, naopak nepřemožitelná zpychla a varování bratra ignorovala.
Několik dnů poté pak bez mrknutí oka dokázala vyvraždit celou smečku, aby tak získala všechny jejich magie. Samozřejmě jí Sinai podporoval a namlouval ji, jak pak budou společně vládnout světu. A Tryst to musel pod rouškou neviditelnosti sledovat.
Utíkal. Utíkal a neohlížel se.
Nic nechápal, nechápal, proč ho Sinai taky neovládl, proč ho Akatea také nezabila, byť měla určitě tu možnost, a proč se tohle všechno muselo stát. Ztratil svůj druhý domov a sestru v jednom dni.
Pár měsíců se v děsu před svou sestrou skrýval a jen z doslechu se dovídal, co vše Akataa dokázala zničit. Netušil, kam jde, ale kroky ho nevědomky vedly až na území rodné smečky. Právě ve stejnou dobu, kdy se Akatea rozhodla zabít jeho vlastního otce.
Nepozorován sledoval, jak se dva polobohové snaží zabít jeden druhého, až nakonec Tryst zasáhl. Dokázal najít Sinae, dokonale mu zaslepil zrak a pak už ho jen stačilo strčit z útesu, u kterého se skrýval a ovládal z povzdáli Akatae. Ve chvíli, kdy dopadl a zemřel, jakési pouto mezi Sinai a Akatae bylo přetrženo.
V tu chvíli Trystova sestra procitla a uvědomila si, co vše způsobila. V další chvíli ji však její otec prokousl hrdlo.
Tryst pak opět musel utíkat, než vůbec pobral to, co právě zažil. Sám, bez domova, bez pochopení, snažící se na svou minulost zapomenout, i když v hloubi duše stále nese skrytou bolest...

Dovednosti:
Rychlost - 20
Výdrž - 25
Síla - 5
Obratnost - 10
Inteligence - 40

Vzhled:

Prozatím sem dávám vzhled kreslený na papíře, jelikož jsem neměla možnost dostat se k pc. Co nejdříve se pokusím obrázek dodat :).

Nick: Tryst
avatar
Clayre Silentew
Admin
Příspěvky : 78
Krátký popis : Měsíční královna


Postavení: Alfa
Hlavní postava: Clayri♕

Re: Registrace - Tryst

za Sat Feb 17, 2018 7:24 pm
Schváleno ^^
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru